Wszystko będzie zależne od tego, jakie upodobania ma kobieta. Niektóre z nich lubią bardziej ostre zabawy i to je podnieca. Zwykły seks im nie wystarcza i muszą mieć adrenalinę. Taką kobietę może podniecać to, że mężczyzna ma nad nią dominacje. Chcą żeby nimi rządził i wtedy czują się bardzo podniecone. Są też kobiety, które lubią coś subtelnego. Można im szepnąć do ucha kilka czułych słówek, które stworzą niesamowitą aurę.

To wszystko naprawdę jest bardzo proste, dlatego nie trzeba się wcale mocno wysilać. Kobiety lubią grę w wstępną, o czym bardzo często zapominają panowie. Gra wstępna to nie oglądanie filmu czy robienie kolacji. Tutaj trzeba się nieco bardziej wysilić. Na pewno kobiety w większości nie lubią zbyt ostrych smsów czy gołych zdjęć, ale to wszystko będzie zależne od tego jak do tego tematu się podchodzi. Podniecenie jest bardzo ważne, ale tak naprawdę zaczyna się nieco wcześniej. Jeśli mężczyzna jest dla kobiety pociągający to ma o wiele łatwiej. Wtedy ma u niej większe szanse. W niektórych małżeństwach po dziesiątkach lat nadal to pożądanie jest i właśnie takiego rozwiązania można byłoby życzyć wszystkim.

Kobiety podnieca to, że mężczyźni są dla nich pomocni. Lubią, kiedy mężczyzna będzie im gotował, kiedy przejmie trochę ich obowiązków. Oczywiście można spotkać na swojej drodze takie kobiety, którym można usługiwać, ale i tak nic z tego nie będzie. Wtedy trzeba się zastanowić nad tym czy warto się starać. Ludzie muszą pod względem seksualności i temperamentu tak dobierać żeby wszystko pasowało idealnie. Niestety w dziesięciu na dziesięć przypadków ludzie nie dobierają się tutaj dobrze, z czego później rodzą się niepotrzebne problemy.

Kobiety są podniecone

Wpływa wiele czynników na to, co podnieca kobietę. Zdarzają się takie sytuacje, że kobiety podniecają szybkie samochody, mężczyźni, który są brutalni czy tacy, którzy mają bardzo dużo pieniędzy. Dobrze by byłoby gdyby można było znać kobietę tak żeby dać jej dokładnie to wszystko, co jest jej potrzebne. Jeśli nie będziemy jej tego dawać to niestety, ale czegoś będzie jej brakowało, a to często doprowadza do poszukiwań innych wrażeń.

Na to nie można sobie pozwolić. Jeśli nie za bardzo wiemy jak podniecić swoją kobietę to, co mamy zrobić? Najlepiej będzie ją o to zapytać. Problem w tym, że jeśli to coś wstydliwego to nam o tym niestety, ale nie powie. Wtedy trzeba próbować i kombinować, a wtedy utrafimy w sedno sprawy. Trzeba szukać tak długo aż wreszcie znajdziemy sposób na podniecenie swojej kobiety.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here