Analizując rankingi wyszukiwarek internetowych zwraca uwagę bardzo duże zróżnicowanie tematów okupujących najwyższe lokaty. Dla przykładu trzy najpopularniejsze frazy.
Imiona dla dziewczynek – trendy. Według ostatnich danych z 2017 roku pięć pierwszych miejsc było zajmowane odpowiednio przez następujące imiona: Julia (to imię otrzymało około 10 tysięcy dziewczynek), na drugim miejscu znalazła się Zuzanna (około 9 tysięcy dzieci), kolejne Lena, Maja i Hanna (każde po około 8 tysięcy nowych posiadaczek). Podsumowują nadal pozostają modne imiona nieco „”babcine””, pamiętane przez rodziców z lat własnego dzieciństwa.
Najskuteczniejsze suplementy na poprawę pracy mózgu. Każdego miesiąca ukazują się dziesiątki prac naukowych na ten temat, ale tylko w przypadku nielicznych substancji bezapelacyjnie wykazano ich korzystne działanie poprawiające prace mózgu. Jedną z nich jest fosfatydyloseryna – udowodnione, że przyjmowanie ją 3 razy dziennie w dawce 300 mg w znaczącym stopniu zmniejsza regres naszego ośrodkowego układu nerwowego związany z wiekiem. Drugim suplementem jest Acetylo-l-karnityna poprawiająca w sposób znaczny nasze funkcje poznawcze.
5 najlepszych ćwiczeń dla leniwych – przeglądając różne strony internetowe można natknąć się na artykuły traktujące na ten temat. Nie należy jednak wierzyć w każdą zawartą tam informacje i oczekiwać po tych ćwiczeniach jakichś spektakularnych efektów. Zasada jest bardzo prosta – jeżeli nie włożymy odpowiedniej ilości pracy to nie zobaczymy zadowalających wyników.

rzeczyrozne.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here