Fryzury męskie krótkie boki i tył

Zarówno fryzury damskie, jak i męskie mają swoje trendy. Zazwyczaj rodzą się one na wybiegach i pokazach mody, a kolejno przenoszą się na ulice. Obecnie coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na swój wygląd i podąża za tym, co jest modne. Wypielęgnowane i wystylizowane fryzury to obecnie standard. Nienaganny wizerunek jest w dzisiejszym świecie ceniony i brany pod uwagę w wielu sytuacjach, takich jak na przykład rozmowa o pracę lub randka w ciemno. Co jest modne teraz? Jakie fryzury męskie można spotkać najczęściej? Odpowiedź może wydawać się prosta, ponieważ top trendy obecnie są krótkie boki i tył głowy, a dłuższa góra. Jednak to tylko pozory, gdyż kombinacji i sposobów na stylizację jest tutaj naprawdę dużo.

Fryzury męskie z krótkimi bokami i tyłem

Pierwszą i najłatwiejszą w utrzymaniu jest fryzura z podgolonymi bokami i tyłem głowy oraz płynnym przejściem ku górze, gdzie włosy są nieco dłuższe. Taka fryzura nie wymaga zabiegów ani kosmetyków do stylizacji. Dla nieco bardziej wymagających panów, jest fryzura z znacznie dłuższymi włosami na górze, które można dowolnie stylizować, a więc zaczesać włosy na bok, do tyłu lub też zrobić grzywkę i pozostawić w subtelnym nieładzie. Popularna jest również niemal identyczna fryzura, tylko z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem, zazwyczaj jest to zdecydowanie krócej wycięta linia. Fryzurą, która jest teraz na topie, są standardowo podgolone boki i tył oraz włosy na górze na tyle długie, że można je spinać w kucyk lub w kok.

Kosmetyki do stylizacji włosów

Wybierając fryzury, które wymagają nieco więcej zabiegów niż umycie i nałożenie odżywki, należy wiedzieć i znać odpowiednie kosmetyki i akcesoria do stylizacji włosów. Ciekawym rozwiązaniem jest pomada do włosów, której skład to głównie naturalne tłuszcze, olejki eteryczne czy wosk pszczeli. Włosy jej użyciu nie kleją się i są podatne na układanie. Popularne są również gumy do włosów, która usztywnia włosy, pomagając je uformować. Najczęściej stosowanym preparatem jest żel do włosów, jednak trzeba uważać z ilością, jaką nakładamy na włosy, ponieważ zbyt dużo żelu, może dać niekorzystnie wyglądający efekt.

twardyszparag.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here