Nasze cykle wykładów prowadzone są przez wybitnych specjalistów. Zapoznasz się z ich poglądami, podzielą się z tobą swoim doświadczeniem i poprowadzą przez techniczne niuanse niezwykle istotne w osiągnięciu sukcesu.

Jeżeli stoisz u stóp kariery, rozwijasz zawodowe skrzydła i nie chcesz doprowadzić do niefortunnego upadku z wysokości, zapisz się na cykle wykładów stopnia drugiego.

Jeżeli skończyłeś studia i jest to twój start i pierwsze spotkania z rynkiem pracy , idealne okażą się warsztaty stopnia pierwszego: nauka pisania doskonałego, profesjonalnego CV i listów motywacyjnych, zapoznanie z kodeksem pracy, niuanse i tak zwane tajniki w umowach o pracę, zapoznanie z formularzami aplikacyjnymi i innymi ważnymi dokumentami – to tylko niektóre punkty omawiane na wykładach.

Mamy też dział wykładów przygotowujących do odbycia stażu w kraju i za granicą w największych firmach przy największych nazwiskach ze świata biznesu, nauki, kultury.
Kariera ma różne oblicza.

My zajmujemy się obliczem prawdziwym. Wprowadzamy cię w świat twardych zasad etycznych , twardych rozmów i negocjacji, ale również w świat uczciwy, twórczy i fascynujący.

Karierę robią nieliczni. Są pracodawcy i pracownicy, są prezesi ,są dyrektorzy. Od ciebie zależy jakie stanowisko obejmiesz. Czeka cię trudna i ciężka praca. Ale wszyscy, nawet najwięksi od czegoś zaczynali, często od zera.

Ty jesteś w lepszej pozycji już na starcie. Masz nasze wykłady. Podajemy ci je na złotej tacy.

kapitalka.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here