Bułgaria na wakacje

Bułgaria jest dostępna dla Polaków już wiele lat. Rzesze polskich turystów wybierają ten kraj na letni wypoczynek. Bułgaria oferuje różne wycieczki . Wypoczynkowe, krajoznawcze czy nawet dla smakoszy. Oto powody dla których powinieneś pojechać do Bułgarii.

5 powodów dla których warto jechać do Bułgarii

  1. Piękne plaże – każdy kto wyjeżdża na wypoczynek marzy o pięknych rajskich plażach. Jednak rajskie wakacje nie muszą kojarzyć się z drugim końcem świata. Naszym wyborem może być właśnie Bułgaria. Wycieczki oferowane przez biura to zazwyczaj hotele położone w pięknych miejscach tuż przy rajskich plażach. W takim miejscu aż chce się wypoczywać!
  2. Cena- nie ma co ukrywać, że jest to też raj, jeśli chodzi o ceny. Bułgaria wycieczki oferuje sporo tańsze niż do innych krajów europejskich. Ceny na miejscu są równie atrakcyjne. Stąd też zapewne, bierze się fakt, że tak wiele wyjazdów studenckich organizowanych jest właśnie do Bułgarii.
  3. Słoneczna pogoda – niestety pogoda w Polsce nie zawsze nas rozpieszcza. Jak to się mówi – trzeba trafić z urlopem. Mając zaledwie tydzień czy dwa wolnego, warto wybrać się w miejsce pewne! Gdzie słońce będzie świeciło. A my spokojnie będziemy mogli wylegiwać się na plaży. Wybór Bułgarii jest bardzo dobry! Pogoda jest tam pewna. Idealna na spędzenie cudownych, słonecznych, wakacyjnych dni.
  4. Odległość – Nie lubisz latać samolotem? Nie ma problemu. Jadąc na wakacje w piękne miejsce wcale nie musisz korzystać z tego środka transportu. Wystarczy zapakować się w samochód. Cel – Bułgaria. Wycieczki w biurach również możemy znaleźć z innym transportem niż samolot. Na przykład autokarem. Dzięki niewielkiej odległości jaka dzieli Polskę i Bułgarie, podróż nie powinna być bardzo męcząca. A po drodze zawsze można zrobić postój i zwiedzić jeszcze inne miejsca.
  5. Ludzie – Bułgarzy to przemili ludzie. Polak z Bułgarem się na pewno dogada. Są niesamowicie gościnni! Nie powinniśmy mieć też wielkiego problemu z dogadaniem się. Wiele słów jest podobnych – choć niekiedy jest to mylące i może znaczyć całkiem coś innego. Ale można te językowe potyczki, potraktować jako świetną zabawę! Dodatkowo mają świetną kuchnię która Polakowi na pewno przypadnie do gustu.

Bułgaria wycieczki proponuje nam przeróżne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy być otwartym na nowych ludzi i przygody, a wakacje spędzone w Bułgarii będą niezapomniane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here