Wybór praktycznego wózka dla dziecka

Wybór pierwszego wózka, z którego będzie korzystać noworodek, to niezwykle ważna sprawa, ponieważ dziecko będzie spędzać w wózku dużo czasu, szczególnie w początkowym okresie swego życia. Ważne jest, by wózek był wygodny, bezpieczny i funkcjonalny, łatwy w obsłudze, w miarę możliwości lekki po złożeniu.

Praktyczny wózek powinien mieć rozbudowany system regulacji, wentylacji, powinien być łatwy w prowadzeniu oraz posiadać w wyposażeniu kilka dodatkowych akcesoriów. Przed zakupem warto wybrać najwłaściwszy wózek z pośród kilku najodpowiedniejszych, dzięki właściwemu ich porównaniu.

Wózek Mutsy Nio jest wózkiem wielofunkcyjnym, produkcji holenderskiej, który jest dość praktycznym wózkiem dziecięcym. Wyposażony jest w praktyczną składaną gondolę, która zajmuje mało miejsca po złożeniu, ponieważ można ją złożyć na płasko. Przedłużana budka jest odpowiednio wentylowana, dzięki siatce, która znajduje się w budce.

Gondola posiada wygodną rączkę, do przenoszenia, dzięki czemu łatwiej chwycić gondolę, bez większego wysiłku. Stelaż wózka wykonany jest z aluminium, elegancko oraz stylowo się prezentuje. Koła wózka Mutsy Nio są wykonane z tworzywa sztucznego z amortyzowanym tyłem, dzięki czemu wózek łatwo się prowadzi po każdej nawierzchni. Siedzisko do spacerówki można zmieniać w trakcie spaceru, można je montować przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Rodzic może mieć także pełną kontrolę nad dzieckiem dzięki okienku, które znajduje się na wysokości główki dziecka, spełnia również rolę wentylacji, podczas gorących dni. Wózek Mutsy Nio cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, ponieważ oprócz podstawowych zalet, jakimi są wygoda i bezpieczeństwo, idealnie i stylowo się prezentuje. Wózek ten jest starannie i porządnie wykonany, dostępny jest w dwóch wzorach tapicerki: Adventure oraz  North.

Oprócz tapicerki wózek przeplatany jest eleganckimi wstawkami z eko-skóry, z której wykonana jest na przykład rączka wózka i inne drobne elementy. Do wózka Mutsy Nio można wpiąć również fotelik samochodowy, potrzebne są jedynie adaptery Maxi Cosi, które wpina się do wózka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here