co znika z netflixa
fot. Pexels.com

Netflix jest w posiadaniu ogromnej bazy filmów i seriali. Znikanie raz na jakiś czas danych pozycji filmowych i serialowych wiąże się z kończącą się licencją na dane tytuły. Co obecnie ma zniknąć z Netflixa między grudniem a styczniem? 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/co-znikna-z-netflixa/

Seriale znikające z Netflixa 

Z ekranu Netflixa zniknie wiele ukochanych przez nas seriali – zarówno tych komediowych jak i tych przyprawiających nas o gęsią skórkę. Na obecną chwilę musimy się pożegnać z takimi serialowymi pozycjami jak: „Teoria Wielkiego Podrywu”, „Plotkara” oraz „Dexter”. Największym ciosem dla Netflixowiczów jest zniknięcie z platformy serialu „Przyjaciele”. I choć większość z nas zna jego odcinki na pamięć, to i tak wielu z nas uwielbia wracać do nich na nowo. To będzie niewątpliwie duża strata dla Netflixa. Kres nadchodzi również dla mniej znanych serialowych propozycji takich jak: „Mars”, „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”, „The Tudors”, „Lego Friends” czy „Cień Prawdy”.  

Filmy znikające z Netflixa 

Pod koniec grudnia znikną takie filmowe pozycje jak Zapach kobiety i Wróg u bram. Po nich wyłączą kinowe hity jak „Batman. Początek”, „300”, „Gniew Tytanów”, „Grawitacja”, „17 again”. Znikną też serie „Kac Vegas” oraz „Ocean’s Eleven”. Z platformy Netflix zostaną usunięte również filmy takie jak „Sherlock Holmes”, „Wielki Gatsby”, „Godziny Szczytu 3” czy „Ostatni Samuraj”. Nie będziemy mogli także obejrzeć „Gladiatora”, „Gran Hotelu”, „American Pie”, „40-letniego prawiczka”, „Jumanji” oraz „Pitch Perfect”. Z bólem serca musimy zakomunikować, że Netflix wyłączy nam także możliwość oglądania wielkich filmowych części „Władcy Pierścieni”, „Harry’ego Pottera” oraz „Powrotu do Przeszłości”… 

Zobacz także: http://www.ufendi.pl/netflix-seriale-warte-obejrzenia/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here