Najczęściej dziewczyny szukamy w szkole. Odradza się szukanie dziewczyny w tej samej klasie, w której jesteśmy. Jeśli nie wyjdzie nam nic z tego to przez długie lata trzeba będzie z taką dziewczyną być w jednej klasie. Gorzej, jeśli to my się w niej zakochamy, a ona tego nie odwzajemnia i nam ta miłość nigdy nie będzie chciała przeminąć. Lepiej szukać dziewczyn poza swoją klasą. Oczywiście teoria z praktyką ma się równie, bo jeśli się zakochamy w dziewczynie to nie patrzymy czy jest z naszej klasy czy nie.
Cieszymy się, że mamy kogoś takiego i że jest blisko nas. Nie zastanawiamy się nad tym czy za miesiąc już będzie po wszystkim.

Dzisiaj ta dziewczyna jest dla nas najważniejsza i chcemy z nią być. Na tym trzeba się skupić i musimy o tym pamiętać. Jeśli nie w szkole to gdzie można poznać dziewczynę? Może to być czat w Internecie. Można spotkać tam wiele dziewczyn, ale co ważne mamy tutaj podział wiekowy, czyli trafiamy do takiej osoby, która ma zbliżony wiek do naszego. Przecież wiek ma dla nas znaczenie, bo chcemy żeby dziewczyna była w podobnej klasie, co my.
Wtedy można o wiele łatwiej znaleźć wspólne tematy. Starsze dziewczyny mało, kiedy chcą być z kimś młodszym, dlatego raczej nie ma, co na to liczyć.
Ważne jest to żeby nie tylko wiek był dopasowany, ale żebyśmy mogli ze sobą porozmawiać i bardzo dobrze się bawić. Jeśli właśnie tak będzie to znaczy, że mamy szczęście i trzeba docenić, że mamy kogoś bliskiego koło siebie.

Gdzie jeszcze znajdziemy dziewczynę?

Jeśli chodzimy na imprezy do znajomych to szanse, że pojawi się tam jakaś samotna dziewczyna są bardzo duże. Czy będziemy do siebie pasować? Trudno powiedzieć, bo przecież nie każda dziewczyna, która nam się podoba będzie dla nas przeznaczona. My jej też musimy się podobać i to trzeba będzie sprawdzić. Nie nastawiamy się na jakieś super wrażenia i nie myślimy za każdym razem, że to jest związek na całe życie.
Po prostu się bawimy i cieszymy, że z kimś jesteśmy. Jeśli coś z tego będzie to na pewno będziemy zadowoleni, ale na razie skupiamy się na innych sprawach. Związek może przetrwać, ale trzeba będzie nad nim sporo pracować, a na to nie zawsze mamy chęć i czas.
Dziewczynę można poznać również na dyskotece. Trochę jest to trudniejsze, bo jest głośno, ale jeśli się postaramy to na pewno nam się uda. Musimy wykorzystać praktycznie każdą okazję do poznawania nowych ludzi. Raz nam się uda poznać kogoś wartościowego, a raz nie. Tak w życiu już jest i trzeba mieć tego świadomość i wykorzystywać wszystkie możliwe szanse.

[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here