Fryzury męskie katalog

Wybór fryzury to trudna decyzja nie tylko dla kobiety, ale też dla mężczyzny. Coraz więcej z nich dba o swój wizerunek i wygląd, dlatego powstaje coraz więcej katalogów z fryzurami męskimi. Idąc do fryzjera z pewnością zainspirujesz się lub wybierzesz fryzurę dla siebie. Co znajdziesz w najnowszych katalogach? Przede wszystkim klasyczne i minimalne stylizacje oraz dużą rozbieżność między eleganckim i gładkim zaczesaniem, a niepokornie przeczesanymi włosami ułożonymi w estetyczny nieład.

Fryzury męskie z katalogu

Najpopularniejszą jest dłuższy przód, krótsze boki i zarost – to trendy towarzyszy nam już od kilku sezonów. Nic w tym dziwnego, ponieważ „short back and slides” wygląda bardzo elegancko, a zadbany i idealnie przystrzyżony zarost dodaje atrakcyjności.

Inną, często wybieraną fryzurą jest mocniejsza i bardziej wyraźna wersja tej pierwszej, a więc dłuższa grzywka, która zaczesana jest do tyłu oraz gęsta broda. Fryzura doskonale wygląda zarówno przy włosach prostych, jak i kręconych lub falowanych, Wymaga jednak odpowiednich środków do stylizacji oraz umiejętności.

Modna jest również długa grzywka zaczesana na bok oraz delikatny, kilkudniowy zarost. Włosy na górze można wystylizować i gładko zaczesać lub ułożyć bardziej zadziornie. W tej fryzurze charakterystyczny jest przedziałek po jednej stronie głowy. Pasuje ona do mężczyzn w każdym wieku.

Długa grzywka ułożona do góry to wciąż modne uczesanie. Tak zwana „bad hair day” charakteryzuje się pozornym nieładem na włosach. Warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości kosmetyki do stylizacji włosów, które będą miały silne działanie, ale jednocześnie nie będą obciążały włosów.

W katalogach fryzur męskich znajdziemy także fryzury klasyczne lekko zaczesane na bok. Cięcie to, nazywane też „pompadour” ma wyraźnie podkreślony przedziałek i zaczesane włosy na jeden bok. Doskonałe wygląda i przy całkiem krótkich włosach i przy nieco dłuższych. Fryzura jest bardzo często wybierana przez panów, ponieważ jej ułożenie nie wymaga zbyt wielu czasu, Wystarczy nałożyć na palce kosmetyk utrwalający i przeczesać włosy na jedną stronę.

jami-jami.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here