Kuchenne dźwięki

Łazienka to miejsce wyjątkowe w każdym domu czy mieszkaniu. To tutaj odpoczywasz, relaksujesz się, pozbywasz się całodniowego stresu. Niezależnie od tego, czy w łazience króluje wanna czy prysznic, czas spędzony na kąpieli to z reguły najprzyjemniejszy moment dnia. Zarówno rano, kiedy się dopiero budzisz, jak i wieczorem, kiedy chcesz się wyciszyć. Dodatkowym wspomagaczem takiego wyciszenia może być muzyka, z rana z kolei czas spędzony w łazience można wykorzystać na przyswojenie porannej porcji wiadomości. W łazience potrzebne jest więc radio!

Komfort czy bezpieczeństwo

Słuchanie muzyki lub radia jest oczywiście bardzo przyjemne, trzeba jednak pamiętać o tym, że każdy sprzęt elektryczny narażony na kontakt z wodą, staje się nieco mniej bezpieczny. Nie chodzi oczywiście o to, że każde radio łazienkowe staje się potencjalną pułapką na zdrowie i życie człowieka. Jeśli jednak chcesz uniknąć ryzyka, stawiaj radio zawsze jak najdalej od źródła wody, a najlepiej postaw na model do zabudowy. Takie radio do łazienki obsługuje się równie prosto jak tradycyjne, jest ono jednak umieszone pod sufitem, z dala od wody, co czyni je absolutnie bezpiecznym. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się komfortem i klimatem kąpieli bez stresu, że coś się może „zamoczyć”.

Nowoczesne rozwiązania

Radio łazienkowe, jak również radio kuchenne może stać się częścią większego system nagłaśniania multiroom, dzięki czemu w całym domu lub mieszkaniu może rozbrzmiewać muzyka z jednego urządzenia. Doskonała jakość dźwięku zapewnia bardzo przyjemne doznania. Nagłośnienie multiroom pozwala też wskazywać miejsca, gdzie muzyki ma nie być. Głośniki bluetooth z kolei pozwalają na proste i szybkie połączenie się z tabletem, smartfonem czy komputerem. Tym sposobem płynąć z nich mogą twoje ukochane melodie. Radio do zabudowy (produkowane m.in. przez Eis Sound) to dużo więcej funkcjonalności, które można dostosować do swoich potrzeb. To również urządzenia proste w obsłudze, która jest absolutnie intuicyjna. To w końcu bezpieczeństwo. Zamontowanie radia w suficie czy pod meblami ogranicza kontakt elektryki np. ze szkodliwymi płynami praktycznie do 0%. Do tego są to rozwiązania atrakcyjne wizualnie, łatwo wkomponowujące się w zaistniałą architekturę i – co ważniejsze – niewymagające rozbudowywania dotychczas istniejącej instalacji. Sam sposób montażu jest równie prosty i każdy bez problemu może go wykonać sam. Równie dobrze taki zestaw można zainstalować w garażu lub piwnicy, aby uprzyjemnić sobie majsterkowanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here