Twoja własna droga

Nie do końca wiesz, co w życiu pragniesz robić i czujesz związany z tym niepokój? Twoje myśli rozbiegają się w wielu różnych kierunkach i zupełnie nie masz pojęcia co z tym zrobić?
Po pierwsze odetchnij i uspokój się. Nikt Cię nie goni a możliwości, które się przed Tobą rozciągają są nieskończone! W poszukiwaniu swojej życiowej drogi zadaj sobie tylko jedno pytanie – co mi w duszy gra?
A następnie podążaj za tym co lubisz robić. Nie poszukuj obsesyjnie zajęcia, które według Ciebie pozwoli Ci zarobić na życie. Kieruj się sercem, a nie rozumem. To nie logika sprawi, że osiągniesz w życiu wielkie rzeczy. Pozwól sobie puścić wodzę fantazji. Rozważaj w głowie najróżniejsze scenariusze. Baw się zagadnieniem, które dotychczas spędzało Ci sen z powiek. Dzięki temu dotrzesz do wnętrza siebie i swoich prawdziwych pragnień. Pamiętaj także, że wybór, którego teraz dokonasz nie musi być wcale tym ostatecznym. Kiedy znudzisz się wykonywanym zajęciem możesz prosto zabrać się za inne. Praca jest po to, aby czerpać z niej satysfakcje. Zarabianie pieniędzy to tylko jej poboczny skutek. Korzyść, którą ogromna rzesza ludzi mylnie postrzega jako jej cel.
Zrzuć ze swojego umysłu chomąto uplecione ze stereotypów i oczekiwań innych ludzi i zdecyduj, że od dziś będziesz pisać swój własny scenariusz na życie. W tej wyjątkowej podróży nie pozwalaj, aby lęk Cię paraliżował. Wszystko, czego potrzebujesz znajdzie się dokładnie tam gdzie tego potrzebujesz jeśli tylko dostatecznie mocno w to uwierzysz i w wierze wytrwasz.

alebutik.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here