fakty i mity dotyczące męskości

Czy rozmiar ma znaczenie? Co mężczyzna winien wykonywać samobadanie? Jak usprawnić kondycję nasienia? Weryfikujemy popularne fakty oraz mity dotyczące męskości.

Rozmiar penisa jest Najistotniejszy

MIT. Rzeczywistością jest, co prawda, iż między tym, czy kobieta jest spełniona, a tym, jakiej wielkości jest członek, jest jakaś zależność, jednak jest ona rzeczywiście niezwykle niska. Pochwa jest rzeczywiście niezwykle sprężysta oraz tylko, jeśli zostanie wprowadzony do niej członek, to rozwija się ona oraz dopasowuje do aktualnych potrzeb. Należy także zwrócić uwagę na to, iż te momenty, jakie są najwrażliwsze w tym kobiecy narządzie, znaleźć można do 4 cm od jej wprowadzenia. Bez wątpienia najistotniejsze, jeśli idzie o przyjemność partnerki, są umiejętności, to czy partner jest delikatny oraz dba o to, żeby podczas stosunku była miła atmosfera

Schorzenia erekcji wywołują spadek męskości

MIT. Schorzenia erekcji, obecnie spotykają jeszcze większą ilością panów. Niezwykle powszechnie są one tylko i wyłącznie symptomem jakiejś ciężkiej dolegliwości, takiej jak na przykład cukrzyca, stwardnienie rozsiane, niewydolność nerek, lub również dolegliwościach krążenia. Absolutnie nie można tego lekceważyć, jak również nie jest to żaden powód do wstydu. Jeśli kłopot z erekcją się powtarza, to zdecydowanie należy zbadać się u urologa, który na bazie przeróżnych badań postawi ocenę oraz zarządzi odpowiednie leczenie.

wertfikujemy popularne fakty i mity dotyczące męskości

Samobadanie? To wyłącznie dla kobiet

MIT. O tym, iż kobieta musi się często badać, wie każdy, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż badać muszą się także mężczyźni, którzy muszą wykonywać samobadanie często, przynajmniej raz w miesiącu. Winni oni sprawdzać, w jakim stanie są ich jądra. Zdecydowanie najlepiej zrobić samobadanie, jeśli bierzemy ciepły prysznic, lub również kąpiel, bo wówczas skóra moszny jest delikatna. Jeśli wyczujemy jakiegoś guzka, albo też zgrubienie, czy również jeśli jedno jądro wyraźnie poprawiłoby swoją wielkość, wówczas niezbędna jest konsultacja u urologa, jaki z całkowitą pewnością zaleci nam szereg potrzebnych badań, dzięki którym dowiemy się, czy chorujemy na jakąś przypadłość. To wręcz bardzo szkodliwy mit dotyczący męskości.

Testosteron, to hormon męskości

FAKT. Ciało mężczyzny, wynosi blisko 120 – 20 razy więcej testosteronu, aniżeli ciało kobiety. Hormon tenże odpowiada u panów, między innymi za owłosienie, lub również muskulaturę, jak również odpowiada on za potrzebę kontroli i rywalizowania. Także, właśnie testosteron wspiera popęd płciowy i tworzenie plemników. Norma testosteronu, dla panów sięga od 3 do 11 ng/ml. Jeśli jest mały stopień testosteronu, to wówczas może on skutkować obniżeniem się poziomu libido i płodności, jak również powoduje to wahania nastroju, lub również przyrost wagi

Jeśli są liczniejsze wytryski, to sperma jest doskonalszej klasy

FAKT. Jeśli uprawiamy seks często, to wówczas plemniki są w odpowiedniej jakości. Jeśli nie uprawiamy seksu dłużej, niż 3 dni, to plemniki się starzeją, zniekształcają, jak również tracą ruchliwość. Aby zwiększyć jakość spermy, warto uprawiać więcej sportu, a dietę wzbogacić, między innymi w cynk, selen, kwas foliowy, jak również witaminy E i C.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here