Mało kto z nas może pozwolić sobie na życie bez stresu. Kiedy mieszkamy w dużym mieście sytuacje stresowe dopadają nas czy tego chcemy czy nie- praktycznie na każdym kroku. Nie musimy wychodzić z domu, wystarczy, że włączymy telewizję i słyszymy o tych wszystkich złych rzeczach dziejących się na świecie. Stres odbija się negatywnie na naszym wyglądzie i po tym właśnie możemy poznać kto żyje w ciągłym napięciu. Podkrążone i zaczerwienione oczy, trzęsące się dłonie, przesuszona skora, więcej zmarszczek- tak, to są również objawy stresu z jakim spotykamy się na co dzień. I choć to trudne, powinniśmy spróbować zrelaksować się, znaleźć czas na ulubioną lekturę, na kawę z przyjaciółką, spacer z psem po parku. To trochę nas odstresuje.
Kobiety bardzo często skarżą się na ból zlokalizowany na przykład w okolicach klatki piersiowej. Jakie są przyczyny bólu piersi – jak radzić sobie z dolegliwością? Po pierwsze- nie lekceważyć! Fakt, ból może być tylko oznaką zbyt ciasnego stanika lub złego ułożenia podczas snu, albo zbliżającego się okresu- ale mimo to od razu zapiszmy się do naszego ginekologa na badania, aby wykluczyć najgorsze przypuszczenia. Zdrowie zawsze powinno być naszym priorytetem.
Od kilku lat dużą popularnością cieszą się w naszym kraju karczochy. To zielone warzywo odpowiednio przyrządzone jest niesamowicie smaczne i zdrowe. Karczochy – właściwości odżywcze i zdrowotne karczochów odkryto setki lat temu, ale dopiero teraz warzywo to staje się coraz bardziej powszechne w naszym kraju.

wolabaranowska.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here