Zamykają się przed tobą niejedne drzwi ale najczęściej z jednego powodu? Tym powodem jest brak znajomości języków obcych? Próbowałeś już wszystkiego? Nauczanie grupowe, indywidualne, lekcje w domu, lekcje w szkole językowej?wyjeżdżałeś za granicę ale nigdy nie nabyłeś tej ważnej umiejętności jaką w obecnych czasach jest znajomość języków obcych? Zaczynasz myśleć, że już nigdy tego nie nadrobisz, że nie masz żadnych zdolności lingwistycznych?

Prawdopodobnie jesteś w błędzie.
Prawdopodobnie nie odwiedziłeś naszej szkoły językowej.
Nasza oferta obejmuje kilka języków obcych. Poziom podstawowy i rozszerzony. Lekcje kończymy egzaminami certyfikowanymi. Dopasowujemy się czasowo , posiadamy materiały do nauki.

Ale to wszystko jest oczywiste, tak jest praktycznie w każdej szkole. Co wyróżnia nas? Nasz sposób działania .Nie zostawimy cię na lodzie. Zrobimy rozpoznanie i dokładnie sprawdzimy na czym polega twój problem. Być może potrzebujesz bardziej oryginalnych sposobów nauczania,może skuteczniej przyswoisz obcy język opanowując materiały muzyczne , słuchanie płyt z piosenkami, zabawa słowem? Może potrzebujesz metody szokowej i z języka angielskiego męczonego od lat przejdziesz płynnie na ukraiński albo bułgarski, być może to one staną się twoją pasją lingwistyczną?

Być może okażesz się lepszym rozmówcą niż czytelnikiem obcego języka?. Być może kłopot to tylko język pisany a nie mówiony? Przyjdź do nas. Znajdziemy sposób. Nie wezmą cię już więcej na jeżyki.

challengegroup.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here