Wiosna to wspaniały czas, kiedy mamy możliwość zbierania świeżych ziół i przygotowywania sobie odżywczych i bardzo zdrowych dla naszego organizmu herbatek i naparów. Do bardzo popularnych ziół zaliczyć należy wszechobecną pokrzywę, którą na pewno bez problemu każdy z nas potrafi wskazać. Herbata z pokrzywy jest bardzo wskazana dla każdego z nas ze względu na swoje właściwości, jakimi są na przykład leczenie kamicy nerkowej i artretyzmu. Bogata w witaminy herbata z pokrzywy powinna szczególnie w okresie wiosennym i letnim zostać włączona do naszej diety.
Kiedy jesteśmy na diecie zwracamy szczególną uwagę na spożywane pokarmy. Ograniczamy lub całkowicie eliminujemy z diety cukry i produkty, które zawierają je w dużych ilościach. Jak działa i na co wpływa inulina? Inulina to cukier, który pomoże schudnąć! Występuje naturalnie w mniszku lekarskim i posiada liczne właściwości prozdrowotne. Warto zapoznać się lepiej z informacjami na temat inuliny jeśli jesteśmy na diecie a trudno nam wyeliminować z niej cukier.
Niby mówi się, że każdy z nas zna swoje ciało, jednak nie do końca jest to prawda. Jeśli chodzi o kwestie intymne- to często unikamy tematu. Może wynika to ze wstydliwości, a może z tego, że od najmłodszych lat nikt z nami o tym nie rozmawiał. Dziś czasy się zmieniły, a rodzice są dużo bardziej otwarci na te kwestie i poruszają tematy intymne ze swoimi dziećmi, oczywiście w odpowiednim momencie ich rozwoju. Budowa pochwy – anatomia intymna kobiety to dość krępujący temat, dlatego zanim poruszymy go z naszymi dziećmi, dokładnie się do niego przygotujmy.

ohho.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here