Bezpieczne tabletki na zaburzenia erekcji

Leki na potencję zaliczane są do najpowszechniejszej formy wsparcia mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji, taki jak częściowy wzwód czy całkowity brak wzwodu. Współczesny rynek preparatów mających odbudować sprawność seksualną, i tym samym pewność siebie, obfituje w szereg rozwiązań. Część z nich – choćby preparaty pochodzące z niepewnego źródła – trzeba wyeliminować na początku. Owszem, cena na portalach aukcyjnych może być równie kusząca, jak obietnica o niebywałej sprawności seksualnej, ale to zbyt duże ryzyko dla zdrowia. Wiele kłopotów związanych z zaburzeniami erekcji wynika z niewłaściwym działaniem układu krążenia i tylko sprawdzone oraz bezpieczne tabletki na erekcje warte są uwagi.

Lek na erekcję bez recepty

Przełomem w walce z problemami seksualnymi mężczyzn było pojawienie się na rynku tzw. niebieskiej tabletki. Okazało się, nie pierwszy raz w historii farmakologii, że lek mający pomagać osobom z zaburzeniami ciśnienia i ryzykiem dławicy tętniczej, popularność zyskał dzięki innym właściwościom. Kapsułki zawierające sildenafil zostały formalnie dopuszczone do obrotu na rynku amerykańskim w 1998 roku. Wkrótce też można je było kupić na Starym Kontynencie, także w Polsce. Niebieska tabletka na początku bywała obiektem żartów, nadziei i obaw. Przez lata dostępna była tylko na receptę – specjaliści obawiali się, że nieregulowany dostęp może skutkować nierozważnym dawkowaniem, mogącym negatywnie wpłynąć na zdrowie. Poniekąd dzięki temu kwitł czarny rynek tabletek na erekcję.

Specyfiką branży farmakologiczne jest możliwość wytwarzania leków zawierających opatentowaną substancję czynną po odkreślonym czasie przez inne firmy. Tak też było z niebieską tabletką. Dziś można kupić bezpieczne i równie skuteczne zamienniki, w których składzie jest cytrynian sildenafilu, pochodzące z Polski. Na uwagę zasługują choćby Maxon Forte i Maxon Active – różnią się zawartością substancji czynnej. Oczywiście bezpieczne tabletki na erekcje, zanim zostały dopuszczone do sprzedaży, przeszły szereg rygorystycznych badań, podczas których zwracano uwagę i na skuteczność, i na ewentualne skutki uboczne. Co ważne – można je dziś kupić bez recepty, pamiętając o odpowiednim dawkowaniu oraz o uważnym przeczytaniu ulotki.

Grupa docelowa

Należy mieć na uwagę, że tabletki na erekcję, takie jak Maxon Forte, nie są afrodyzjakiem. Ich zadaniem nie jest wywoływania efekty podniecenia seksualnego, lecz odpowiadają za poprawę krążenia krwi do prącia. To wsparcie między innymi dla zdrowych mężczyzn w sile wieku i starszych, którzy chcą zwiększyć jakość i częstotliwość stosunków. Ponadto kapsułki z cytrynianem sildenafilu są polecane osobom z zaburzeniami wzwodu, które wynikają z niewłaściwej diety, otyłości, niskiego ciśnienia tętniczego, zaburzeń czynności wątroby czy palenia wyrobów tytoniowych. Pod żadnym pozorem tabletki na erekcję nie powinny być przyjmowane przez mężczyzn bez zaburzeń. Maxon Active czy Maxon Forte to skuteczne leki a nie suplementy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here