Efekt drewna na elewacji

Chcesz, żeby elewacja twojego domu była niepowtarzalna, a jednocześnie nie mnożyła dodatkowych kosztów? Przekonaj się, jakie możliwości niesie ze sobą wykorzystanie na fasadzie budynku doskonałej imitacji drewna w systemie Weber.

Fasady budynków zaskakują nas zrealizowanymi na nich pomysłami architektów i upodobaniami stylistycznymi właścicieli domów. Doceniamy coraz częściej elewację, zwracamy na nią uwagę, jako na swoistą prezentację obiektu oraz jako pierwszą, ważną linię ochrony obiektu przed zagrażającymi mu czynnikami zewnętrznymi. Coraz częściej przemyślana elewacja nadaje określony charakter i styl całemu budynkowi.

Imitacja deski na fasadzie budynku komponuje się świetnie zarówno na nowoczesnych osiedlach bloków, na biurowcach, domach jednorodzinnych, a nawet na obiektach handlowych. Użycie jako elewacji prawdziwego drewna stanowi solidny wydatek, tym bardziej, że zastosowane na zewnątrz budynku drewno musi być trwałe i o bardzo dobrej jakości. Tymczasem identyczny jak drewniana elewacja, czyli tynk imitujący deski jest znacznie tańszy i bardzo łatwy w aplikacji na ścianach zewnętrznych budynku.

Dekoracyjny, drobnoziarnisty tynk weber TD327 stosowany na ścianach zewnętrznych w kolorach surowego drewna jest efektownym rozwiązaniem problemu atrakcyjnej fasady. Zastosowanie tynku jest tańsze nawet od kosztów, jakie trzeba by było ponieść przy zastosowaniu imitacji deski odciskanej z silikonowej matrycy. Imitujące drewno rozwiązanie jest na dodatek odporne na porastanie algami oraz glonami za sprawą biobójczych dodatków.

Unikalne kolory natury zapewni ścianom budynku użycie na tynku bejcy akrylowej weber FM361 o satynowym wykończeniu, odpornej na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Bez problemu uda nam się stworzyć na elewacji efekt niepowtarzalnego rysunku słojów za pomocą prostego i niewielkiego narzędzia dedykowanego imitacji deski na tynku.

Imitacja drewnianej deski na elewacji wykonana w systemie marki Weber stwarza potężny wachlarz możliwości naśladowania natury poprzez wykończenie rozwiązania unikalną kolorystyką, powstałą w oparciu o różnorodność łączenia oraz akcentowania barw, jakie umożliwia bejca weber FM361. Produkt ten można nabyć w dziesięciu kolorach drewna. Fasada pokryta zostanie więc według życzenia imitacją drewna w kolorze białej brzozy, albo palisandru, czy też sosny lub innych, popularnych drzew. Intensywność wybranej na elewacji barwy swobodnie reguluje się ilością warstw bejcy nakładanych na akrylową fasadę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here