Faceta można poderwać na różne sposoby. Do jednego wystarczy się trochę pouśmiechać albo coś powiedzieć i już jest nasz. Tacy są najłatwiejsi, bo nie trzeba się mocno starać. Nieco gorzej jest z tymi, którzy są zajęci. Jeśli w ich związku nie jest wszystko w porządku to można będzie to wykorzystać. Na pewno wiemy jak ma się sytuacja, bo może ktoś z naszych bliskich jest bisko nich. Im więcej mamy informacji tym lepiej dla nas i dla naszego planu. Jeśli z dziewczyną mu nie wychodzi to trzeba go wesprzeć. Musi wiedzieć, że u nas może się wyglądać, a tego przecież mu najbardziej brakuje. To, dlatego musimy wiedzieć, o czym rozmawiać.
Skoro nie wychodzi mu w związku to, po co w nim siedzieć? Czasami taki mężczyzna nie za bardzo wie, co ma zrobić, bo nie ma też innej kandydatki na dziewczynę. Jeśli my się pojawiamy to od razu ma szanse, a tym bardziej, jeśli my się jemu będziemy podobały. Wszytko wydaje się proste, ale czasami trzeba tą przyjaciółkę grać długie tygodnie żeby coś z tego było. Czy to nam się uda? Musimy się przekonać same, a będziemy wiedziały czy to nam się opłacało. Dotarcie do chłopaka nie zawsze jest takie proste jak nam się wydaje. Czasami musimy poświecić więcej czasu i trzeba będzie znaleźć sposób na to żeby facet się nami zainteresował. Dobrze, że mężczyźni nie są skomplikowani i można o wiele łatwiej ich poderwać niż nam się wydaje.

Szukamy kandydata

Można również spotkać chłopaka na imprezę i wtedy trzeba będzie działać bardzo szybko. Może być tak, że to chłopak, którego więcej nie zobaczymy, a bardzo nam się podoba. Niestety, ale nie pozostaje nam nic innego jak do niego podejść i coś powiedzieć.
Pierwsze słowa są bardzo ważne i jeśli on jest nami zainteresowany to szanse na to, że go zdobędziemy są większe. Jeśli widzimy, że on jest nami zainteresowany to szanse na to, że przejmie inicjatywę są większe. Losowi czasami trzeba będzie, chociaż trochę pomóc, bo nie zawsze wszystko chce się zrobić samo. Same to zauważymy, jeśli przejdzie nam niejedna i nie dwie okazje koło nosa. Takie czasy, że to my musimy przejmować inicjatywę.
Może wymarzony chłopak właśnie gdzie jest obok nas? Trzeba się rozglądać żeby można było się w tym temacie zorientować. Nie każda rozmowa z chłopakiem musi zakończyć się sukcesem i nie każdy będzie nas. Tylko, że im więcej rozmów przeprowadzamy tym większe mamy szanse na to, że znajdziemy kogoś właściwego.
Może to być tylko przelotna znajomość, ale może to być też facet, z którym zostaniemy już do końca życia. Musimy sprawdzić.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here