kosmetyki

Bardzo dużo osób nie wie, że wiele kosmetyków, można używać na wiele różnych sposobów, nie tylko tych do których zostały stworzone. Wielorakie zastosowanie kosmetyków to także idealny sposób, aby zużyć te z produktów, które wam nie spasowały i zalegają tylko w waszej łazience czy toaletce. Jakie produkty posiadają inne zastosowanie, o którym pewnie nawet nie miałeś pojęcia?  

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/inne-zastosowania-kosmetykow/

Szampon czy odżywka do włosów

Odżywka do włosów, która nie działa na wasze włosy tak tego oczekiwaliście, sprawdzi się natomiast do golenia nóg. Wystarczy, że np. na nogi zaaplikujecie odżywkę zamiast pianki do golenia i ogolicie je, tak jak robicie to zawsze.

Talk dla niemowląt

Talk dla niemowląt możemy bez problemu zamienić z pudrem transparentnym. Sprawdzi się tak samo dobrze, a kosztuje zaledwie 6 złotych za duże opakowanie. Poza pudrem talk również idealnie spełnia swoją rolę także jako suchy szampon.

Płyn do płukania tkanin

Kiedy stary płyn do płukania tkanin już gęstniał, bez obaw. Nie należy go od razu wylewać. Wlanie go do pralki może jednak być bardzo trudne, a wręcz niemożliwe do wykonania. Czy istnieje dla niego drugie życie? Oczywiście, że tak!  Bez problemu sprawdzi się on do mycia podłóg. Jak to zrobić? Odrobinę takiego płynu należy wlać do wiadra z wodą. Możecie dodać do tej mieszanki również płyn do podłóg lub inny środek czyszczący. Może być to nawet ocet. Płyn do płukania tkanin sprawi, że wasze podłogi będą się błyszczeć.

Płyn do higieny intymnej

Płyn do higieny intymnej może nas uratować w przypadku, kiedy zabraknie nam  makijażu. Oczywiście warto zrobić najpierw test i zobaczyć jak nasz skóra reaguje na naszą skórę i czy nas nie podrażnia. 

Zobacz też: http://www.ufendi.pl/uniknac-rutyny-zyciu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here