Inteligentne rozwiązania w Twoim domu. Czym jest system Danfoss Link?

0
1463

Technologia cały czas, bardzo dynamicznie się rozwija, co sprzyja również wykorzystywaniu nowych rozwiązań w mieszkaniach i domach. Znacznie ułatwia to nam codzienne funkcjonowanie. System Danfoss Link umożliwia zdalne zarządzanie i sterowanie poszczególnymi instalacjami w domu.

Technologia cały czas, bardzo dynamicznie się rozwija, co sprzyja również wykorzystywaniu nowych rozwiązań w mieszkaniach i domach. Znacznie ułatwia to nam codzienne funkcjonowanie. System Danfoss Link umożliwia zdalne zarządzanie i sterowanie poszczególnymi instalacjami w domu.

System Danfoss Link kompletnie zrewolucjonizował myślenie o gospodarstwie domowym. Wyobraź sobie sytuację, w której zupełnie bezprzewodowo sterujesz przeróżnymi instalacjami w swoim domu, takimi jak oświetlenie, ogrzewanie podłogowe, grzejniki hydrauliczne… W dużym uproszczeniu oznacza to, że będziesz mógł z dowolnego miejsca na całym świecie włączyć ogrzewanie w swoim, pustym domu! Brzmi nieprawdopodobnie? To nie jest melodia przyszłości – to już się dzieje.

Jak działa system Danfoss Link?

Sama instalacja jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Oprogramowanie jest dostępne w języku polskim, zatem obsługa sprzętu nie będzie uciążliwa nawet dla osób starszych. Panel dotykowy umożliwia intuicyjne i proste sterowanie całością. Wszelkich ustawień dotyczących instalacji w Twoim domu możesz dokonać za pośrednictwem właśnie panelu, który znajduje się w dowolnym miejscu w Twoim mieszkaniu albo zupełnie zdalnie, przy pomocy specjalnej aplikacji. Jest to bardzo wygodne szczególnie w podróży, czy też podczas wyjazdów służbowych, kiedy Twój jest pozostawiony sam sobie. Najciekawsze jest to, że ten rodzaj systemu może być wykorzystany zarówno w starych budownictwie, jak i nowym. Wystarczy do tego wymienić termostaty, aby cieszyć się tak nowoczesnym rozwiązaniem.

Czy to dobre rozwiązanie dla każdego użytkownika?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy to konkretne rozwiązanie sprawdzi się w ich przypadku. Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, wystarczy, że zastanawiasz się nad tym, ile dni w ciągu roku nie ma Cię w Twoim domu. Jeżeli często podróżujesz, zarówno prywatnie, jak i służbowo, z pewnością powinieneś zainwestować w Danfoss Link. Od tej pory nie będziesz musiał korzystać z pomocy sąsiadów, czy też rodziny. Docenią to w szczególności osoby, które mieszkają daleko od miasta. System ten w bardzo korzystnej cenie otrzymasz w sklepie internetowym Mikroenegetyka, gdzie spotkasz się z profesjonalną obsługą, a także doradztwem. W związku z tym, jeżeli wciąż wahasz się, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, warto byś porozmawiał ze specjalistami w tym zakresie. Danfoss Link ma wiele produktów. Najpopularniejsze to: Danfoss Link RSDanfoss Link FTDanfoss Link BR.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here