zabieg przeszczepu włosów

Wielu naszych czytelników poszukuje w Sieci informacji dotyczących zabiegu noszącego nazwę transplantacji lub przeszczepu włosów, bowiem nie są oni świadomi jak zabieg taki przebiega oraz jak się do niego przygotować.

Warto wiedzieć, że przed poddaniem się zabiegowi, lekarz ustalić musi, że ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań na skutek przebytych niedawno chorób lub problemów zdrowotnych z którymi się zmagamy jest bliskie zeru. Podczas wstępnych konsultacji ekspert wraz z pacjentem podejmują także współpracę mającą na celu określenie nowej linii włosów, która ma zdobić głowę pacjenta po zakończeniu terapii. Uwagę przywiązuje się przede wszystkim do tego, aby fryzura wyglądała naturalnie, a więc nie zaczynała się zbyt raptownie, aby poszczególne pasma rozłożone były relatywnie równomiernie oraz aby nie występowały nadmiernie zauważalne różnice w grubości czy gęstości poszczególnych sekcji uczesania.

Następnie przychodzi czas na główny element terapii, a więc operację, która w zależności od stanu skóry głowy oraz włosów pacjenta trwać może od godziny (w przypadku konieczności przeszczepu wyłącznie niewielkiej ilości cebulek na ograniczonym obszarze) do nawet czterech godzin (w sytuacji, gdy pacjent chciałby odzyskać znaczną część utraconych włosów i zapobiec dalszemu łysieniu).

W większości przypadków zabieg ten przeprowadza się pod znieczuleniem, natomiast po jego zakończeniu należy odczekać do kilku tygodni na pojawienie się pierwszych rezultatów. Wtedy też zalecane jest odbycie rewizyty u specjalisty, który określi, czy transplantacja zakończyła się sukcesem, czy też przeszczep został odrzucony i konieczne będzie ponowienie zabiegu.

Jeżeli uważają Państwo, że rozwiązanie takie jest dla Państwa zbyt radykalne oraz inwazyjne, z przyjemnością informujemy, że skorzystać mogą Państwo z o wiele bezpieczniejszej i niepowodującej jakichkolwiek podrażnień czy reakcji alergicznych metody, którą to jest wizualne zagęszczenie oraz zwiększenie objętości włosów poprzez zastosowanie specjalistycznych preparatów bazujących na włóknach keratynowych. Usługa taka świadczona jest przez ekspertów w naszym salonie, a więc jeżeli pragnęliby Państwo dowiedzieć się o niej nieco więcej przed podjęciem decyzji czy aby na pewno jest ona rozwiązaniem dla Państwa odpowiednim – zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszej klinice https://secondhair.pl/przeszczep-wlosow/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here