Liquid do papierosa elektronicznego - czym kierować się podczas zakupów

Papierosy elektroniczne osiągnęły w Polsce naprawdę spory sukces. Ich popularność wynika w dużej mierze z tego, że dla wielu osób okazały się dość dobrym sposobem na rzucenie tradycyjnego palenia. Rozważasz rozpoczęcie przygody z e-papierosami? Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru płynu, który jest niezbędny do działania takiego urządzenia inhalacyjnego.

Smak płynu

Przed przejściem do różnego rodzaju danych technicznych warto zastanowić się nad smakiem liquidu. Najlepiej kierować się własnymi preferencjami, a także śmiało odkrywać walory smakowe kolejnych produktów. Na stronie https://premixowo.pl/Aromaty-e-papierosy są dostępne nawet aromaty do samodzielnego tworzenia płynów do papierosów elektronicznych. W ten sposób można np. połączyć kilka ulubionych nut smakowych. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza różnego rodzaju aromaty owocowe i mentolowe. Ciekawą opcją dla osób rzucających palenie może być liquid o smaku tytoniu.

Zawartość nikotyny

W kolejnym kroku warto zawęzić poszukiwania do płynów z bądź bez zawartości nikotyny. Jeśli elektroniczny papieros ma być sposobem na rzucenie palenia, to warto zacząć od liquidów, które nie tylko będą mieć smak tytoniu, ale także będą mieć w składzie nikotynę. Później można stopniowo zmniejszać jej ilość. Z kolei osoby niepalące, które po prostu chcą spróbować e-papierosów, mogą sięgnąć po płyny czy też aromaty bez nikotyny. Podczas zakupów warto również zwrócić uwagę na liquidy CBD, które nie wykazują działania uzależniającego, ponieważ nie zawierają nikotyny i substancji psychoaktywnej THC.

Moc liquidu

Podczas przeglądania oferty stacjonarnych bądź internetowych sklepów z liquidami nie sposób nie natknąć się na wzmiankę o mocy liquidu. Ten wskaźnik to nic innego jak stężenie nikotyny bądź CBD w płynie. Im więcej mg/ml, tym oczywiście silniejsze będzie działanie elektronicznego papierosa. W przypadku produktów z oferty sklepu online Premixowo.pl często można spotkać się z brakiem informacji o mocy. Wynika to z tego, że np. wiele aromatów to wyroby beznikotynowe.

Gęstość

Istotną wartością, na którą należy zwrócić uwagę podczas poszukiwań płynu, jest gęstość liquidu. Oznacza się ją jako VG/PG, co odnosi się do stosunku gliceryny roślinnej do glikolu propylenowego. To właśnie od tego czynnika zależą gęstość i rozmiar wydmuchiwanej pary. Im więcej w składzie gliceryny, tym obłoczki będą większe i gęstsze. Ponadto płyn będzie nieco wolniej przepływać, co z kolei zwiększa wydajność liquidu i zmniejsza jego zużycie.

Jakość

Popularność papierosów elektronicznych sprawiła, że w branży pojawiło się wielu oszustów, którzy sprzedają produkty niskiej jakości. Z tego powodu zakupy najlepiej robić w oficjalnych sklepach, które cieszą się dobrą opinią klientów. Warto też poznać recenzje dotyczące poszczególnych produktów i producentów. Ponadto należy pamiętać, że liquidy powinny posiadać banderolę, która jest pewnego rodzaju gwarancją oryginalności wyrobów i bezpiecznego składu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here