Maszyny rolnicze poleasingowe

W poszukiwaniu taniego sposobu na wyposażenie firmy w wysokiej klasy maszyny rolnicze, warto wziąć pod uwagę nie tylko zakup sprzętu całkowicie nowego, który jak wiadomo, jest dzisiaj bardzo drogi, ale przede wszystkim możliwość wykorzystania zakupów na tzw. aukcjach poleasingowych. Maszyny o dobrym i bardzo dobrym stanie technicznym, używane wcześniej przez ledwie kilka lat, mogą w firmie służyć jeszcze bardzo długo, a ich cena jest znacznie niższa i bardziej atrakcyjna dla firm o mniejszych zasobach finansowych.

Jak działają aukcje poleasingowe i gdzie ich szukać?

Pomysł na stworzenie portali będących swoistymi bazami zakupowymi sprzętu poleasingowego, pojawił się w Polsce już kilka lat temu. Strony takie, jak dla przykładu serwis https://www.klaravik.pl/ skupiają w ramach jednej platformy tysiące ofert poleasingowych, w ramach których można w świetnych cenach kupić zarówno pojazdy osobowe, dostawcze, specjalistyczne maszyny rolnicze, jak i pojazdy budowlane. Duże zainteresowanie klientów taką ofertą sprawiło, że dzisiaj z takiej formy zakupu sprzętu do firm, korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców. Aukcje poleasingowe stały się dla nich głównym punktem poszukiwania urządzeń, które chcą mieć na firmowym stanie, ale z racji ceny, na nowe modele prosto z salonów, nie mogli sobie pozwolić.

Działanie serwisu z aukcjami maszyn poleasingowych jest stosunkowo proste: duże wypożyczalnie sprzętu budowlanego, firmy rolnicze, rolnicy, którzy kilka lat wcześniej wzięli maszyny w leasing i już go spłacili, chcą w takich miejscach odsprzedać swój pojazd. Kupujący mają gwarancję wysokiej sprawności sprzętu, który najczęściej wyceniany jest przez rzeczoznawców i co ważne, wiedzą, że kupują maszynę od pierwszego właściciela, co dla jakości i wartości takiego pojazdu ma niebagatelne znaczenie. Maszyny wystawiane są na otwartą licytację i można je kupić za najniższą, wylicytowaną cenę, co sprawia, że ich zakup może być dla czujnego obserwującego takie aukcje, naprawdę dobrą inwestycją.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here