Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Szczecinie? Wiemy, jak go znaleźć!

Zbędne owłosienie to utrapienie każdej z nas. Mimo, że dostępne są różnorodne sposoby pozbywania się włosków, to jednak one zawsze odrastają… Jednak nie musi tak być! Obecnie najlepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa, która na stałe zniszczy mieszki włosowe i zapobiegnie ich odrastaniu.

Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Szczecinie?

Depilacja laserowa w Szczecinie to niezwykle popularna usługa wykonywana przez wiele gabinetów. Szukając tego idealnego warto patrzeć nie tylko na cenę, ale także na standard jakości jej wykonania i czystość salonu. Jeśli nie wiesz, który z gabinetów ci to zapewni, warto skorzystać z multiwyszukiwarki, która w jednym miejscu zestawia ze sobą większość gabinetów wraz z opiniami na ich temat. Jednak zanim zdecydujesz się na zabieg usuwania włosów, warto dowiedzieć się o przeciwwskazaniach do jego wykonania.

Przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa, pomimo dużego bezpieczeństwa wykonywania zabiegu nie jest odpowiednia dla wszystkich. Głównym przeciwskazaniem jest ciąża oraz karmienie piersią. Ograniczenie mogą stanowić także przebyte, wyleczone nowotwory – w tym przypadku koniecznie należy skontaktować się z lekarzem onkologiem. Oprócz tego szczególnie narażone na negatywne skutki działania są osoby stosujące leki i preparaty światłouczulające, tj. sterydy, niektóre antybiotyki czy leki przeciwdepresyjne. Jest to ważne ze względu na stosowanie wiązki lasera, która reaguje z melatoniną zawartą w skórze lub włosach. Ze względu na melatoninę nie wykonuje się również zabiegów na opalonej skórze, bo może to prowadzić do poparzeń i uszkodzeń naskórka. Dotyczy to zarówno naturalnej opalenizny jak i sztucznej oraz przypadku stosowania beta-karotenu. Znaczącym przeciwskazaniem są także aktywne infekcje grzybicze, bakteryjne lub wirusowe w miejscu wykonania planowanego zabiegu depilacji.

Dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa daje największe efekty w przypadku osób o jasnej karnacji oraz ciemnych, grubych włosach. Jasny odcień skóry posiada niewielką zawartość melaniny, w przeciwieństwie do ciemnego włosa. Taki kontrast umożliwia otrzymanie 100% rezultatów.

Doskonałym sposobem na zadbanie o swoje samopoczucie jest również omówienie się na manicure. Poznań jest miastem, gdzie na pewno uda nam się znaleźć salon oferujący profesjonalną stylizację paznokci.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here