Czy wiesz, że możesz zostawić swoje rośliny w domu przez dłuższy czas, bez obawy, że uschną ? Nie trzeba będzie ich podlewać nawet przez kilka tygodni. Wcześniej było to nie do pomyślenia, wyjeżdżając na kilka dni szukałeś wśród znajomych, rodziny i sąsiadów kogoś kto przyjdzie do Twojego domu i podleje kwiaty. Tym sposobem Twoi sąsiedzi stawali się doskonałym systemem nawadniania, A obecnie?

Nowoczesne linie specjalistycznych doniczek ,cechuje doskonała jakość wykonania, a przy tym, każda z donic wyposażona jest we wkład nawadniający pozwalający optymalnie nawadniać roślinę bez ryzyka przelania bądź przesuszenia. Wskaźnik poziomu wody w donicy pomaga w pielęgnacji naszych roślin. Dzięki oferowanym doniczkom z systemowi nawadniania nasze rośliny będą rozwijały się naturalnie bez naszej ingerencji.
A zatem z pomocą przychodzą nam doniczki z systemem nawadniania, ba ! są nawet kule nawadniające. Samopodlewająca się doniczka to doskonały produkt dla zapominalskich, tych którzy często podróżują i dla Ciebie jeżeli planujesz kilkudniowy wyjazd np. wakacyjny. Zintegrowany system nawadniania doniczek pozwala na gromadzenie zapasów wody w części donic y i samodzielne pobieranie jej przez roślinę. Zgromadzona woda może wystarczyć nawet na okres kilku tygodni, w zależności od wymagań rośliny Prawidłowo zamontowany system nawadniania staje się bardzo prosty w obsłudze. Napełnij zbiornik na wodę przez korytko do napełniania do momentu aż wskaźnik pokaże poziom „max”. Jeśli rośliny wymagają mniejszego nawadniania, zbiornik na wodę napełnij jedynie do połowy. Należy pamiętać aby co trzecie podlewanie delikatnie zlać wodę z podłoża rośliny z góry zamiast przez korytko do napełniania. Jest to pomocne w regulowaniu poziomu zasolenia oraz korzystnie wpływa na rośliny. Do użytku wewnętrznego korek odpływu znajdujący się na spodzie podstawki musi być mocno przytwierdzony. Do użytku zewnętrznego należy usunąć korek odpływu aby umożliwić spuszczenie nadmiaru wody deszczowej.

Widzisz jak to ułatwi Ci życie ?
Już wiesz co zrobić, aby kwiaty nie uschły podczas Twojego urlopu?

Teraz już kilkudniowa podróż, czy zalatany tryb życia nie będą stanowić przeszkody przy posiadaniu pięknej kompozycji roślin w Twoim domu.

Doniczki z systemem nawadniania są szeroko dostępne. W obecnej dobie ich zakup nie sprawia żadnych trudności. Możesz zajrzeć do sklepów ogrodniczych, marketów ogrodniczych, bądź w sklepach internetowych. Kształt, kolor, wielkość i materiał z jakich zostały wykonane doniczki z systemem nawadniania – wybór należy wyłącznie do Ciebie.

otoli.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here