Ekstremalne prezenty

Dla ludzi szukających ekstremalnych wrażeń świetnym prezentem mogą być skoki spadochronowe w tandemie. Coraz popularniejsze jest obdarowywanie swoich bliskich takimi upominkami zamiast prezentów materialnych.

Czym są skoki spadochronowe w tandemie?

Skok tandemowy jest skokiem ze spadochronem pasażera, który zazwyczaj nie posada żadnego doświadczenia w spadochroniarstwie, wraz z instruktorem połączonym ze skoczkiem specjalną uprzężą. Skoki tandemowe są skokami zapoznawczymi, do przeprowadzenia których nie są wymagane badania lekarskie ani żaden kurs teoretyczny.

W skokach w tandemie pasażer nie jest zobowiązany do zapłaty ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z wykonywaniem skoków spadochronowych. Przed skokiem odbywa się krótkie, trwające do 15 minut, szkolenie, w czasie którego instruktor informuje o niebezpieczeństwach oraz zagrożeniach oraz udziela porad praktycznych.

Dlaczego skoki w tandemie są świetnym prezentem?

Ludzie coraz częściej obdarowują się ekstremalnymi prezentami, ponieważ bliscy wiedzą, że większą przyjemność sprawi to osobie obdarowanej, a dodatkowo stworzy niezapomniane wspomnienia. Zaletą skoków spadochronowych w tandemie jest to, że osoba obdarowywana nie będzie musiała przechodzić żadnego kursu oraz nie musi posiadać aktualnych badań lekarskich. Decydując się na zakup skoku spadochronowego można spełnić marzenie bliskiej osoby oraz uczynić jej urodziny niezwykłym dniem. Warto poznać upodobania solenizanta i dowiedzieć się czy skoki tandemowe spodobają się osobie obchodzącej urodziny, ponieważ mogą być niesamowitym prezentem. Dodatkową zaletą takiego prezentu jest to, że cały skok jest nagrywany i pasażer otrzymuje film ze swojej atrakcji dzięki czemu może wspominać ten wspaniały dzień lub pochwalić się znajomym i rodzinie.

Ceny skoków w tandemie

Ceny skoków w tandemie nie należą do najtańszych atrakcji, ale znacznie się różnią w zależności od miasta, w którym się odbywają. Ceny zaczynają się od 600 zł i mogą wynosić nawet dwa razy tyle, ale za swoje bezpieczeństwo i niesamowite przeżycia warto zapłacić każdą cenę. Nie należy szukać tanich ofert, lecz takich, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są polecane przez klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here