Mężczyźni nie są zbyt skomplikowani i nie trzeba im dużo żeby byli podnieceni. Kobietom wydaje się, że trzeba wydać dużo na różne gadżety żeby uzyskać efekty. Oczywiście wszystko jest zależne od tego, jaki to mężczyzna. Jeśli facet pracuje od rana do wieczora to na nic nie ma ochoty i nawet najbardziej seksowna żona nic z tym nie zrobi.
Przynajmniej będzie musiała się o wiele bardziej postarać. Zdarzają się też takie sytuacje, że męża żona już nie pociąga i wtedy też wszelakie próby podniecenia nic nie dadzą i kończą się niczym. Tak to wszystko wygląda w praktyce, bo w teorii zawsze szanse są. Mężczyźni to wzrokowcy, czyli jeśli widzą, że kobieta jest ubrana w seksowną bieliznę to od razu czują podniecenie. Lepiej żeby kobieta, chociaż częściowo była ubrana niż całkowicie rozebrana. Wtedy to działa na ich wyobraźnie.

Wybór bielizny w różnych kolorach jest bardzo duży, co oznacza, że każda kobieta znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Mamy stroje umożliwiające przebieranie się za pokojówkę czy policjantkę. Oferta jest bardzo duża, dlatego na pewno trzeba będzie się do takiego wieczoru przygotować. Jeśli chcemy podniecić mężczyznę to trzeba pamiętać o tym, że musimy stworzyć ciekawy nastrój. Może dzieci odesłać do rodziców? Niech ten wieczór będzie tylko nas, bo wtedy każda ze stron może się odprężyć i nie myśleć o tym czy dziecko przypadkiem w trakcie uprawiania seksu nie wstanie. Niestety rodzice dobrze wiedzą jak to wygląda, dlatego u nich współżycie spada bardzo mocno.

Co jeszcze można w takiej sytuacji zrobić?

Wszystko zależne jest od wieku mężczyzny. Przy młodym chłopaku nie trzeba się mocno starać żeby był podniecony.
Z wiekiem jest trochę inaczej i jeśli mężczyzna ma sześćdziesiąt lat to często trzeba się wspomagać specjalnymi tabletkami. Dobrze, że jest tak bardzo dużo opcji do wyboru żeby każda kobieta mogła znaleźć sposób na dotarcie do swojego partnera. Ważne jest to żeby się nie poddawać, jeśli coś nie wychodzi.
Wtedy na pewno będzie to udany wieczór i wszyscy będziemy zadowoleni. Brak podniecenia w związku oznacza spore problemy. Nie kończy się to najlepiej, bo takie związki najczęściej się rozpadają. Kobieta, która nie ma czułości szuka jej u kogoś innego.
Zdrady zdarzają się bardzo często, bo mężczyźni nie mają na nic czasu i na nic ochoty. Dbanie o związek to nie tylko przynoszenie pensji, zmywanie, pranie czy gotowanie, ale również przytulanie i współżycie. Jeśli tego nie ma to szanse na przetrwanie związku są znikome i musimy mieć tego świadomość.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Następny artykułSuche oko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here