Codzienne gotowanie to koszty przynajmniej tysiąca złotych miesięcznie dla jednej osoby. Kiedy żywi się rodzina czteroosobowa koszty rosną, tym bardziej jeśli jada się wszystkie dania. Zarówno śniadanie, obiad jak i kolacja wynoszą średnio sto złotych dziennie, pod warunkiem że wszystko jest kupowane. Coraz więcej ludzi zwraca na to uwagę i zaczynają gotować samodzielnie, a nawet piec chleb. Jest to oszczędność ale również bardzo domowy smak, który niektórzy pamiętają jeszcze z dzieciństwa. Osoby które jadają tylko to co świeże mogą wiele zaoszczędzić, ponieważ część tych składników jest z działki lub ogrodu. Najtańsze odżywianie to wegetariańskie, ponieważ kupuje się w największej ilości warzywa. Bardzo tanie jest gotowanie tylko zup, a przy okazji można codziennie poczuć ich zupełnie inny smak. Osoby które pracują, stołują się na mieście, w barach mlecznych lub restauracjach. Mimo że ceny za obiad sięgają nawet dwudziestu złotych, to oszczędzają na mediach takich jak prąd, woda, gaz czy energia.

biegiemprzezpolske.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *