Oznaki, że podobamy się chłopakowi bywają bardzo różne. Może być tak, że nam się to wydaje i to wielkie nieporóżnienie. Może to nie my się jemu podobamy, ale nasza koleżanka. Może się tak zdarzyć, że mamy coś na włosach albo ubieramy się w taki sposób, że zwracamy na siebie uwagę. Trzeba te powody, dla których on może się tylko przyglądać wyeliminować, a wtedy można będzie patrzeć na sprawę znacznie inaczej.

Patrzenie to pierwsza oznaka, że mu się podobamy, ale nie zawsze będzie z tego coś więcej. Wielu facetów przygląda się dziewczyną, ale niestety nie wykonają żadnego kroku. Później żałują, że byli nieśmiali, bo ta dziewczyna bardzo im się podobała. Tak bywa w większości przypadków, dlatego jeśli chłopak przygląda nam się i przygląda to trzeba coś z tym zrobić. Pomóżmy mu trochę, ale niestety w takiej sytuacji my również jesteśmy bardzo często nieśmiałe. Jeśli dwie nieśmiałe osoby trafią na siebie to tylko cud może ich uratować. Jeśli chłopak w naszej obecności zaczyna opowiadać głupoty to znaczy, że się mocno stresuje.

Jeśli się poci i nie wie, co powiedzieć albo robi się czerwony to tym bardziej jest to oznaką, że coś się dzieje i że możemy mu się podobać. Może chcieć za wszelką cenę chcieć przy nas siedzieć, spędzać z nami czas. Nie zawsze musi mówić o tym, że u się podobamy. Na to czasami trzeba będzie sporo czasu czekać. Możemy sobie pomóc, ale czy chcemy? Często czekamy na pierwszy ruch, ale często też nie widzimy same, że coś jest na rzeczy. Dopiero ktoś, kto obserwuje sytuacje z boku jest w stanie nam o tym powiedzieć. Jak widać to czy podobamy się chłopakowi czy nie jest bardzo trudne do określenia?

Podobamy mu się i to bardzo

Jeśli chce na nas zrobić wrażenie, czasami chce wzbudzić zazdrość to oznacza, że możemy mu się podobać. Gdyby mijały tygodnie, a on nic nie robi to, co wtedy? Trzeba sobie pomóc. Możemy pójść osobiście do niego i trochę porozmawiać, ale możemy również wysłać naszą koleżankę. Najważniejsze jest to żeby go nie wystraszyć, bo jeśli jest nieśmiały to może być z tym bardzo różnie. Trzeba ostrożnie się do niego zbliżać.

Nie zawsze musimy jedynie czekać aż to on coś zrobi. Czasami można zrobić coś we własnym zakresie i wtedy możemy wiele na tym zyskać. W wielu przypadkach jest zainteresowanie chłopaka dziewczynami, ale na tym się kończy. Od zainteresowania do czegoś poważniejszego jest mimo wszystko daleka droga i trzeba o tym pamiętać. Musimy sobie pomóc i musimy jemu pomóc, a wtedy na pewno obie ze stron będą bardzo zadowolone.

[Głosów:4    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here