Wypryski na pośladkach – skąd się biorą i jak się ich pozbyć?
Wbrew pozorom krosty na pośladkach to problem wielu z nas, mało kto jednak przyznaje się do tego publicznie gdyż to dość wstydliwy temat. Powodują one duży dyskomfort psychiczny bo wstydzimy się rozebrać na przykład na plaży czy basenie ale też czasem bolą, szczególnie duże, ropne pryszcze.
Wyróżniamy typowy trądzik z ropniami, zaskórnikami ale też rogowacenie okołomieszkowe, często mylone z pryszczami. Nie są to jednak pryszcze ale zatkane ujścia mieszków włosowych przez martwe komórki skóry.
Jak pozbyć się nieestetycznych krost na pośladkach? Szczególnie dbajmy o higienę, myjmy skórę na pośladkach tymi samymi kosmetykami, jakie stosujemy do twarzy. Nośmy tylko oddychającą bieliznę z naturalnych materiałów. Wykluczmy alergię – zastanówmy się, czy nie zmieniliśmy ostatnio kosmetyków do kąpieli albo proszku do prania.

Mleko acidofilne – właściwości
Mleko acidofilne to fermentowany napój mleczny o określonych właściwościach zdrowotnych. Z pośród innych produktów mlecznych wyróżnia się tym, że posiada kultury bakterii fermentacji mlekowej, które zasiedlają przewód pokarmowy człowieka i działają probiotycznie. W wyniku fermentacji rozkłada się laktoza, mogą więc bezpiecznie pić je osoby z nietolerancją tego cukru. Mleko acidofilne regeneruje florę bakteryjną jelit oraz pobudza ich perystaltykę.

Czy warto kupić wagę łazienkową z opcją analizy składu ciała?
Waga z analizą składu ciała przydatna będzie przede wszystkim sportowcom, którym zależy na jak największej procentowej zawartości tkanki mięśniowej przy jak najmniejszej ilości tłuszczu. Przyda się także osobom na diecie, szczególnie tym, które ćwiczą i są zawiedzione wolno spadającymi kilogramami. Może bowiem okazać się, że co prawda kilogramy spadają powoli ale tłuszcz ustępuje miejsca masie mięśniowej co w rezultacie i tak sprawia, że wizualnie chudniemy.

larobes.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDiety
Następny artykułKredyty hipoteczne – Top 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here