porcelana

Okazji do wręczenia prezentu nie trzeba szukać zbyt długo. Jedni lubią celebrować każdą możliwą okazję, a inni skupiają się na najważniejszych wydarzeniach i wolą kupić nieco większy prezent. Jedną z takich ważniejszych okazji jest na pewno rocznica ślubu, szczególnie jeśli jest okrągła. Warto w ramach tego wydarzenia obdarować najbliższą nam osobę lub też osoby, jeśli chcemy podarować prezent na rocznicę znajomym lub komuś z rodziny. W przypadku jubileuszu należy postawić na wyjątkowy upominek, który jak najlepiej odda nasze intencje. Świetnie sprawdzi się tu ręcznie zdobiona porcelana, która jest równocześnie niepowtarzalna i na tyle uniwersalna, że spodoba się każdemu i będzie stanowiła funkcjonalny i elegancki dodatek do kuchni.

Prezent na rocznicę ślubu dla męża lub żony

Najczęściej prezent na rocznicę kupowany jest dla jednej ze stron małżeństwa przez drugą połówkę. Tutaj postawić możemy na większy zestaw porcelany lub też kupić kubek z napisem, który może być pięknym dopełnieniem większego zestawu. Wybór jest spory, a dzięki dedykowanym napisom umieszczanym na ściankach porcelany nasze intencje zostaną w pełni przekazane. Dodatkowo taki kubek z napisem możemy dowolnie modyfikować i stworzyć własny napis, który sprawi, że prezent na rocznicę będzie szczególnie wyjątkowy, niepowtarzalny i przeznaczony tylko dla naszej drugiej połówki. Jeśli jednak chcemy kupić coś więcej i załatwić sprawę okrągłej rocznicy tylko porcelaną, to wybierzmy zestaw składający się na przykład z dzbanka i dwóch kubków, co pozwoli umilić wszystkie poranki spędzone na wspólnej kawie lub herbacie.

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu to nieco większe przedsięwzięcie i tutaj jeden kubek z napisem z całą pewnością nie wystarczy. Możemy więc kupić dwa lub ponownie postawić na zestaw porcelany, który będzie tylko eleganckim upominkiem, ale także niezwykle praktyczną częścią zastawy kuchennej. Taki prezent dla rodziców zawierający dzbanek można dobrać nie tylko z kubkami, ale także z pięknymi filiżankami, które szczególnie docenią osoby lubujące się w ozdobnej porcelanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić sam porcelanowy dzbanek, który sprawdzi się w roli prezentu na rocznicę w sytuacji, gdy nasi rodzice mają już sporo filiżanek i kubków w kuchennej zastawie.

Prezent na rocznicę związku

Dla osób szukających okazji do kupna prezentu polecamy spojrzenie do kalendarza i zastanowienie się, kiedy mija rocznica związku. Nie jest to może tak ważna okazja jak choćby okrągła rocznica ślubu, jednak wystarczy, by podarować drugiej połówce choćby kubek z napisem i sprawić tym samym miłą niespodziankę. Pamiętajmy, że na duże prezenty na okrągłe rocznice ślubu jeszcze przyjdzie czas! Jeśli kubek z napisem wydaje się zbyt oklepanym pomysłem, to bez problemu możemy kupić dużych misek śniadaniowych dla prawdziwych miłośników płatków z mlekiem. Na pewno nie będzie to coś, czego druga połówka będzie się spodziewać! A pamiętajmy, że im bardziej zaskakujący prezent na rocznicę związku, tym większa radość z jego otrzymania!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here