Łatwo i skutecznie

Jesteś zmęczona swoją codzienną walką o szczupłą sylwetkę, w której czujesz się ciągle jak przegrana? Zbyt często pokonuje Cie Twój własny apetyt a Twoje ręce same sięgają po słodycze i niezdrowe jedzenie? Każdego dnia doskwiera Ci poczucie winy oraz niechęci do samej siebie?
Nie pozwól sobie samej zepchnąć się na ten swoisty wyścig szczurów. Jesteś piękną i wyjątkową osobą. Już dziś podejmij decyzje, że Twoja waga nie będzie rządzić Twoim życiem i zacznij cieszyć się nim niezależnie od tego, jaki nosisz rozmiar. Początkiem dla każdej zmiany jest akceptacja obecnego stanu rzeczy i decyzja o jego świadomej, stopniowej zmianie. Pamiętaj, że nie możesz zwalczyć tego, jaka jesteś. Nienawiść do swoich krągłości i fałdek sprawi, że nigdy się ich nie pozbędziesz. Pokochaj je więc następnie pozwól im odejść. Być może nigdy wcześniej nie słyszałaś takiego podejścia do odchudzania. Mogę Cię jednak zapewnić, że jest ono wysoce skuteczne. Kiedy już Pokochasz swoje ciało, wizja stopniowej, powolnej utraty wagi nie będzie Cię już przerażać. Jeżeli kiedykolwiek byłaś tak wściekła na swoją sylwetkę, że miałaś ochotę pozbyć się swojego brzuszka i tłuszczu z ud za pomocą kuchennego noża, oznacza to, że bardzo potrzebujesz miłości do samej siebie. Dzięki niej będziesz potrafiła objąć się sama dłońmi z akceptacją zarówno własnego obwodu, jak i faktury swojego ciała. Akceptacja wyzwoli Cię od desperackiej walki z wiatrakami. Pozwolisz dzięki niej pokochać swoje ciało innym i ono samo, przepełnione miłosną energią zacznie się zmieniać samo. Czy dieta i proces odchudzania może być łatwy i przyjemny? Oczywiście! Kiedy tylko zrozumiesz, że składa się na niego wiele malutkich, powtarzanych każdego dnia czynności, które w całości składają się na Twój styl życia. To, co jesz, jaką ilość wody wypijasz każdego dnia, a przede wszystkim to ile masz ruchu oraz stresu w życiu wpływa na Twoje ciało. Budujesz je każdego dnia. Nie istnieje zmiana, która zadzieje się w ciągu minuty.
Musisz zdecydować, że Twoje życie stanie się zdrowe i aktywne a wtedy twoje ciało dopasuje się do niego bez żadnego wysiłku.
Nie staraj się katować ograniczając się do jedzenia sałaty lodowej z chrupkim pieczywem. Zupełnie nie o to w tym wszystkim chodzi. Zamiast się zadręczać szukaj ciekawych i zdrowych alternatyw w żywności. Jedz dużo owoców i warzyw. Zamiast białego pieczywa jedz kasze i ryże. Makarony gotuj tak, aby nie były rozgotowane. Taki makaron ma znacznie wyższy indeks glikemiczny. Rozsmakuj się także w darach natury takich jak banany, orzechy czy awokado. Są to doskonałe źródła białka, potasu i nienasyconych tłuszczów. Awokado a odchudzanie to tak naprawdę temat rzeka. Możesz jeść je zarówno samo, jak i dorzucać do sałatek lub kłaść na talerzu jako dodatek do obiadu. Dzięki tym zdrowym i smacznym produktom pokochasz swoją nową dietę i stanie się ona Twoją pasją. W ten sposób każdego dnia będziesz budować swoje ciało zdrowe, silne i piękne a szczupła sylwetka będzie Twoim wypracowanym powodem do dumy.

muscular.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here