Łóżeczka dziecięce do spania

Szykując wyprawkę dla swojego dziecka na pewno zwracacie uwagę na łóżeczka. W czym położyć spać Malucha? Jaki model łóżeczka wybrać? W dzisiejszych czasach oferta na takie łóżeczka dziecięce jest naprawdę ogromna. Można postawić na takie modele, które są dostawiane bezpośrednio jednym bokiem do łóżka Rodzica. Na kształt małej kołyski pozwoli Wam na to, aby za każdym razem, kiedy dziecko się przebudzi wyciągnąć tylko rękę, aby Malucha uspokoić. Nawet nie będziecie musieli wstawać specjalnie z łóżka. Tylko, że takie łóżeczko starcza na krótki czas. Już po kilku miesiącach będziecie musieli jednak pomyśleć o czymś innym.

Wśród nas Rodziców jest dużo osób, które doceniają jednak klasykę oraz tradycję i dlatego stawiają na drewniane łóżeczka ze szczebelkami. W sumie nie ma się czemu dziwić, ponieważ zarówno nasi dziadkowe, pradziadkowie, jak i my byliśmy w nich trzymani. Spaliśmy w nich, nic nam się nie działo, to dlaczego nasze dzieci nie miałyby w nich spać? O tyle lepiej, że teraz modele takich łóżeczek są najróżniejsze. Proste, klasyczne, z zaokrąglonymi bokami, w ciemnym kolorze, brązowo – białe, całe białe, z żyrafą, z misiem – naprawdę wybór jest wspaniały i czasem tylko człowiek zastanawia się nad tym, co ma wybrać skoro wszystko tak pięknie wygląda. Warto zwrócić uwagę na takie drewniane łóżeczka, w których będziecie mogli zawsze materac ustawić na różnych wysokościach.

W pierwszych dniach życia dziecko nie wierci się tak, nie przewraca i nie wstaje, dlatego możecie mieć materac na wyższej wysokości. Dopiero później będziecie musieli pomyśleć o obniżeniu materaca, aby zapewnić Waszemu dziecku odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Warto również sprawdzić, czy w łóżeczku są wyjmowane szczebelki. W przyszłości Wasze dziecko będzie mogło samemu wychodzić z łóżeczka i samemu do niego wchodzić. Jeżeli macie małe mieszkanko to możecie pomyśleć o łóżeczku turystycznym, które zawsze na dzień będziecie mogli zwijać i na pewno nie będzie zajmowało Wam tak dużo miejsca, jak zwykłe łóżeczko.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here