Słuchawki do pracy zdalnej

Dobrej jakości słuchawki są elementem wyposażeniem domowego biura obok laptopa czy telefonu. Odpowiedni model powinien być lekki i wygodny, a także zapewniać wysoką jakość dźwięku. Popularnym wyborem są słuchawki bezprzewodowe, bo gwarantują swobodę oraz możliwość odejścia od biurka. Poniżej kilka polecanych modeli z oferty Skullcandy.

Słuchawki bezprzewodowe do home office

Wygodne słuchawki do pracy z domu nie muszą być drogie – już za około 200 zł kupisz podstawowy model, który świetnie spełni swoje zadanie. Weź pod uwagę budżet, ale też komfort, bo będziesz z nich korzystać przez kilka godzin dziennie.

Równie ważna jest jakość dźwięku, bo zwykle masz do przeprowadzenia ważne rozmowy i uczestniczysz w wideokonferencjach. Wiele osób twierdzi też, że must have jest aktywna redukcja szumów, bo pozwala świetnie słyszeć rozmówcę niezależnie od miejsca – zdalna praca nie musi oznaczać wykonywania obowiązków jedynie z domu. Poniżej znajdziesz polecane przez nas 3 modele słuchawek marki Skullcandy!

Jakie słuchawki do pracy zdalnej?

Słuchawki Skullcandy Method Wireless ANC

Prezentowane słuchawki zapewniają łączność bezprzewodową dzięki Bluetooth, wśród ich zalet jest także aktywna redukcja szumów oraz odporność na pot i wilgoć (IPX4). Zapewniają pracę do 6 godzin na jednym ładowaniu. To dobry wybór, jeśli Twój budżet jest ograniczony, ale szukasz modelu zapewniającego dobry stosunek ceny do jakości.

W pracy niezwykle ważna jest skuteczna redukcja hałasu i prywatna strefa ciszy, którą zaoferują niewielkie słuchawki Method ANC. Odgłosy klimatyzacji, lodówki czy uliczny hałas dobiegający z okna będą prawie niesłyszalne. Wiele osób doceni te magnetyczne słuchawki, bo można je zawiesić wokół szyi i mieć je zawsze pod ręką. W razie konieczności wbudowany lokalizator Tile® pomoże je namierzyć i odnaleźć.

Słuchawki Skullcandy Crusher Evo

Doskonały model, który przeznaczony jest dla wymagających użytkowników. Są to słuchawki do pracy zdalnej, ale nie tylko. Zapewnią świetną jakość muzyki oraz dźwięków podczas grania. dzięki Personal Sound z aplikacją Skullcandy możesz skonfigurować ustawienia dokładnie tak, jak lubisz. W aplikacji wykonasz test swojego słuchu i stworzysz własny profil.

Poza tym posiadają regulowany bas sensoryczny, opcję kontroli rozmów i głośności oraz lokalizator Tile™. Gwarantują aż do 40 godzin pracy na jednym ładowaniu, a także opcję szybkiego ładowania. Ich składana konstrukcja sprawia, że są bardzo wygodne i poręczne, a także mniejsze w podróży. Funkcja Rapid Charge zapewni dodatkowe 4 godziny pracy już po 10 minutach ładowania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here