Z czego znany jest OSM Krasnystaw

Świetna jakość, niepowtarzalny smak i długoletnia tradycja – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw to firma, która zatrudnia setki pracowników, ma umowę z ponad dwoma tysiącami dostawców w całym powiecie lubelskim, rocznie przetwarza 160 milionów litrów, po to aby móc dostarczać najlepszej jakości wyroby mleczarskie klientom w całej Polsce. Inwestycja w rozwój i zdrowie to jej hasło przewodnie, dzięki któremu zyskała ogromne uznanie wśród wielu miłośników jogurtów, serów, maślanek, kefirów, maseł i innych bogatych w odżywcze substancje produktów mlecznych.

Produkty uwielbiane przez wszystkich Polaków

Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że nigdy nie skosztowałeś lub nawet nie natknąłeś się na produkty marki Krasnystaw. Ich wyroby mleczne są znane od pokoleń i goszczą na sklepowych półkach w całej Polsce. Wszelkie desery, mleka, śmietany, sery, kefiry i jogurty wytwarzane przez spółdzielnie są produkowane z miłości, a ich tradycyjny i niezastąpiony smak od prawie wieku nie uległ zmianie.

Ciągły rozwój i inwestycja

Choć firma kieruje się długoletnią tradycją, to wie, że w każdej branży, bez wyjątku liczy się postęp. Dlatego tak ważny dla niej jest ciągły rozwój, inwestycja w nowe technologie i współczesne rozwiązania. To dzięki nim i opracowanej wiele lat temu recepturze, podbija serca kolejnych pokoleń.

Bogactwo substancji odżywczych

Produkty takie jak jogurty, maślanki i kefiry to samo zdrowie, które pozytywnie wpływa na układ pokarmowy, regulując procesy trawienia. Dodatkowo tłuszcz, białko, witaminy z grupy A, B, D i minerały to ogromna dawka substancji odżywczych pozytywnie wpływających na organizm człowieka.

Starannie selekcjonowane surowce, pochodzące z terenów województwa lubelskiego, doskonała jakość produktów i najwyższe standardy czystości. To wszystko oferuje polska marka Krasnystaw, po której wyroby sięga większość lokalnych przedsiębiorców specjalizujących się w branży hotelarskiej i gastronomicznej, ale i indywidualnych klientów robiących zakupy w sklepach i marketach w całej Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ https://www.krasnystaw.eu/pl, to wybór idealny dla osób mających na względzie troskę o zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here