Torty dla dzieci – spełnij marzenie swojego dziecka

0
861

Co roku świętujemy urodziny naszego malca i pragniemy, aby ten dzień był dla wszystkich wyjątkowy. Aby wspomnienia zachowały się na dłużej, z wielkim zaangażowaniem robimy zdjęcia przy ceremonii zdmuchiwania świeczek. Nie każdy jednak jest mistrzem cukierniczym, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi zadowolenie bujnej wyobraźni dziecięcej. Torty dla dzieci muszą być jednocześnie piękne, kolorowe i smaczne, aby każdy niejadek był mógł skosztować specjalnego wypieku. To nie lada wyzwanie!

CUKIERNIA ARTYSTYCZNA

W dzisiejszych czasach dużą popularność zdobyły pracownie artystyczne, które produkują piękne wyroby cukiernicze na zamówienie. Jest to idealne rozwiązanie na każdą okazję do świętowania – chrzest, komunie czy urodziny.

Wiadomo, że dzieci często miewają zupełnie odmienny gust, jeśli chodzi o słodycze. Aby spełnić ich wysokie wymogi, warto poszukać cukierni, która w swojej ofercie serwuje torty specjalnie dla naszych malców. Jedną z takich cukierni jest pracownia artystyczna Sarzyński https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci, która zajmuje się produkcją bogatych wizualnie i smakowo tortów. Możemy tam znaleźć wyroby o pięknych pastelowych kolorach, zaprojektowane z myślą o chłopcach i dziewczynkach.

SKŁADNIKI

Torty przygotowywane dla naszych brzdąców muszą być najwyższej jakości. W ofercie cukierni Sarzyński możemy być pewni takiej gwarancji, gdyż ciasta wypiekane są z mąki uzyskanej z polskich zbóż, prawdziwych jaj, naturalnego masła i najlepszej czekolady. Dodatkowo nie zabraknie też takich wybitnych składników jak belgijska czekolada, orzechy czy lekkie owoce i konfitury. Dekoracje tworzone są na bazie masła, śmietany lub masy cukrowej, a dzięki jadalnym, naturalnym barwnikom tory zyskują bajeczne kolory.

DO WYBORU DO KOLORU

Wybór tortów w katalogu cukierni Sarzyński jest niemały, aby każdy mały smakosz mógł znaleźć coś specjalnie dla siebie. Oprócz klasycznych tortów przekładanych masą oraz dekorowanych lukrem znajdziemy tam też torty piętrowe lub z dekoracjami z lukrowanych ciasteczek i innych słodkości. Można również zamówić wykonanie urodzinowych słodkości dla dzieci, ciastek, pierniczków i babeczek.

Pomyślano również o tych, którzy przestrzegają zasad określonej diety – dostępne torty wegańskie lub bezglutenowe sprawią, że nikt nie poczuje się wykluczony. Nietypowe torty urodzinowe w wielu kształtach i wzorach, z motywami bajkowymi i zwierzęcymi to idealny sposób na sprawienie radości naszemu małemu jubilatowi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here