Wyzwanie – jędrne ciało do wakacji

0
1212

Noworoczne postanowienia są Ci bardzo dobrze znane? Tym razem postawiłaś na poprawę własnej sylwetki i zwiększenie atrakcyjności wizualnej? Zdążysz do wakacji, by na plaży móc prezentować idealną figurę. Wystarczy, że wybierzesz zabiegi, które pomogą Ci zwalczyć cellulit, wymodelują i wyszczuplą Twoją sylwetkę.

Medycyna estetyczna w walce z cellulitem

Medycyna estetyczna już dawno wygrała z tradycyjnym skalpelem. Wszystko dlatego, że dzięki niej osiąga się dokładnie te same efekty, ale droga do ich dochodzenia jest o wiele mniej inwazyjna, w pełni bezpieczna i dużo tańsza.

Moda na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przyszła do nas ze Stanów i trzeba przyznać, że Polki żądne dbania o własne ciało bardzo chętnie z nich korzystają. Dzisiaj jednym z najczęściej realizowanych zabiegów jest endermologia. Warszawa jest tego doskonałym przykładem, bo w tutejszych klinikach w celu uzyskania optymalnej jędrności ciała tego rodzaju masaże z podciśnieniem są prawdziwym hitem.

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia jest masażem mechanicznym, który wykorzystuje podciśnienie. Każdy zabieg realizowany jest w specjalnym kombinezonie. Do niego przykładana jest głowica, która zasysa fałdy skórne, pobudzając je tym samym do szybkiego rozbijania tkanki tłuszczowej oraz jej wydalania na zewnątrz. Aby móc cieszyć się doskonałymi efektami, zabiegi z zakresu endermologii warto wykonywać seriami. Najczęściej jest to 10 zabiegów, które realizowane są co kilka dni. Pamiętajmy, że ilość i częstotliwość robienia endermologii jest kwestią indywidualną, a decyzję w tym zakresie zawsze podejmuje specjalista.

Efekty, na jakie można liczyć

Masaże z podciśnieniem nie są bolesne, nie ma też żadnych przeciwwskazań, co do ich wykonywania. Kobiety w ciąży oraz te karmiące piersią powinny jedynie odłożyć je w czasie.

Jeśli wykona się zalecaną serię zabiegów, można liczyć na naprawdę spektakularne efekty. Skóra staje się napięta, jest pozbawiona cellulitu, wyszczuplona, idealnie gładka. Najlepsze efekty uzyskuje się przy jednoczesnym stosowaniu aktywności fizycznej oraz zdrowej diety. Priorytetem jest również właściwe nawadnianie organizmu.

Endermologię warto rozpocząć w momencie pojawienia się cellulitu jeszcze we wczesnym stadium rozwoju. Im później, tym więcej zabiegów będzie koniecznych do realizacji. Kobiety, które chcą podjąć wyzwanie i zmienić swoją sylwetkę i ciało na lepsze już do wakacji, powinny wybrać renomowaną klinikę, w której zabiegi z podciśnieniem wykonuje się sprzętem najnowszej generacji, a do dyspozycji są specjaliści o najlepszych kwalifikacjach i wysokich kompetencjach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here