Mapa w formie plakatu

0
1816

Mapa na ścianę- czy taki plakat to dobry pomysł?

Mapa na ścianę- czy taki plakat to dobry pomysł?

Na pewno nie jedno z Was zastanawia się w jaki sposób najszybciej odmienić charakter Waszego pokoju. Istnieje wiele metod, tańsze i droższe, szybsze i wolniejsze w zastosowaniu, subtelne i bardziej spektakularne. Dzisiaj chcemy Wam opowiedzieć o metodzie sprawdzonej w niejednym mieszkaniu.

Plakat na ścianę w formie mapy to spektakularne dzieło w pełni indywidualizowane do Twoich oczekiwań. Na tego typu mapie możliwe jest odwzorowanie graficzne każdej niemal miejscowości na świecie, jej prezentacja w ciekawej graficznej formie, a finalnie wydruk w wybranym przez Klienta formacie. Istnieje kilka standardowych wielkości, które są wybierane przez Klientów ze względu na możliwość ich późniejszego oprawienia w gotowe ramy do plakatów. Do najpopularniejszych rozmiarów należą: 20×30, 30×40, 50×70 i 70×100.  Wielkość plakatu na ścianę w formie mapy zależeć powinna od wielkości ściany i wielkości pomieszczenia- im większa przestrzeń, tym większy plakat, chociaż od tej reguły są również wyjątki. Chodzi o kombinacje plakatów tzw. kolekcje plakatowe, które rozmieszczone jedna obok drugiej tworzą naprawdę ciekawy efekt.  Naszą sugestią jeśli chodzi o kombinowanie plakatów map z innymi plakatami na ścianę jest wybór map miast dla Was bardzo ważnych oraz połączenie tych właśnie plakatów z innymi plakatami przedstawiającymi zabytki charakterystyczne dla danego miasta np. połączenie graficznej mapy Nowego Jorku ze zjawiskowym plakatem Statuy Wolności, plakatu z motywem Mostu Brooklyńskiego i fajnym zdjęciem Times Square.

Plakaty na ściany- na czym drukujemy

Plakaty ścienne drukowane są na wysokiej jakości papierach fotograficznych o gramaturze około 220 g/m2. Taki gruby papier zapewnia idealną sztywność plakatu, który może być eksponowany w ramie lub bez. Drukujemy w technologiach ekologicznych, farbami wodnymi lub farbami utwardzanymi UV, w przypadku plakatów drukowanych bezpośrednio na tworzywach np. pleksi. Istnieje również możliwość zamówienia plakatu w formie płótna (canva), obitego na blejtramie.

Kim jesteśmy?

Nasza firma mieści się w Poznaniu- to właśnie tutaj drukujemy nasze dzieła i stąd ruszają one w świat. Do tej pory wyprodukowaliśmy grubo ponad 10.000 plakatów i to tylko w kilka miesięcy od naszego powatanie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here