Świeczki DIY

Znane jest uczucie, gdy nie wiesz, co dać komuś w prezencie. Zawsze chciałbyś, aby było to coś wyjątkowego. Jeśli chcesz, żeby prezent był niepowtarzalny – zrób go sam. Brzmi to jak coś bardzo skomplikowanego. Są bowiem sposoby na to, aby sprawić komuś wspaniały prezent i przy okazji wykazać się manualnie, bez użycia specjalnych zdolności artystycznych. Kto nie chciałby dostać prezentu, który wykona dla niego samodzielnie bliska osoba?

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/swieczka-diy/

Prostota kluszem do sukcesu

Prezenty DIY pod choinkę to sposób na to, aby w finezyjny sposób ominąć utarte schematy i zrobić coś wyjątkowego. Aby jednak zacząć musisz skupić się na tym, jak wykonać taki upominek. Nie zapomnij także o świątecznej kartce, którą także w prosty sposób możesz wykonać samodzielnie. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że jest to banalnie proste do zdobienia. Gwarantuje to również, wielkie zaskoczenie ze strony obdarowanej osoby.

Co będzie potrzebne do wykonania świeczki?

Aby ją wykonać musisz uzbroić się nie tylko w odrobinę cierpliwości, ale także zaopatrzyć się w odpowiednie materiały, dzięki którym zdobienie świeczki będzie kluczowe. Do stworzenia klimatycznej świeczki DIY potrzebujesz następujących produktów:
• starych świec,
• knotów (możesz je kupić w sieci),
• pojemników,
• opcjonalnie olejków eterycznych lub goździków.

Zabierz się za przygotowanie

Stare świece (najlepiej w tym samym kolorze) umieść w garnku i rozpuść w kąpieli wodnej na wolnym ogniu. Wybierz odpowiednie naczynia, w które przelejesz ciecz na świeczki. Następnie przygotuj knot. Do tego możesz użyć sznurka. Knot przemocuj do samego dna naczynia, następnie zalewaj naczynie cieczą. Trzymaj kknot na miejscu, ale nie ciagnij go mocno. Zabezpiecz knot, najlepiej dwiema pałeczkami, aby na zamoczył się w wosku. Poczekaj aż wosk wyschnie.  Następnie sprawdź , jak pali się świeczka. Jeśli będzie się dymić, oznacza to, że musisz przyciąć sznureczek. Na koniec dodaj ulubione dodatki. Ten krok uczyni prezent bardziej spersonalizowanym. Do wosku wlej kilka kropel olejku eterycznego. Jeśli osoba, która chcesz obdarować lubi kawęz możesz dodać do świeczki kilka ziaren kawy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here